DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ


Vážení rodiče,
srdečně zveme Vás i Vašeho budoucího prvňáčka 10. prosince 2014 k nám do Základní školy Vodičkova do budovy nejmladších žáků v Jindřišské ulici č. 32 u příležitosti DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Více informací ZDE

Pokud se zajímáte o základní dovednosti, které by dítě mělo mít před vstupem do základní školy, tak právě Vám je určen doporučující materiál (webové stránky MŠMT)
„Desatero pro rodiče dětí předškolního věku“ ZDE


Zájezd do Vídně 5.12.2014

Sraz je v ul. Wilsonova, u Fantovy kavárny v 6.30, odjezd je v 6.40 . Předpokládaný návrat je ve 23 hod. opět k Fantově kavárně. Žáci budou mít s sebou platný pas, kartičku pojištěnce, 2,50 euro na vstupné, kapesné dle uvážení rodičů, jídlo a pití na cestu, teplé oblečení,nepromokavou bundu nebo pláštěnku, pohodlné teplé boty a funkční mobil.
Navštívíme významné historické památky včetně hrobky, kde je právě vstupné do 15 let 2,50 euro a 4,50 euro od 15 do 18 let, dospělí pak 5,50 euro. Poté se podíváme na tradiční vánoční trhy.
Ke stažení jsem připravila historii Vídně v českém jazyce, v úředním jazyce Rakouska v němčině a také v anglickém jazyce.
Wien 2014
Vídeň 2014
Souhlas rodičů s výjezdem do zahraničí mi odevzdejte, prosím, do 20.11.2014!
V ceně zájezdu je doprava autobusem, pojištění léčebných výloh v zahraničí, zákonné pojištění CK proti úpadku, parkovné,rezervační, průjezdní a mýtní poplatky, služby průvodce a DPH. V případě navýšení ceny o 30 Kč ,když dojde k pojistné události, tak žák získá zpět 80% z výše stornopoplatku od pojišťovny.Pokud žák zaplatil základní cenu a nepojede,musí si za sebe najít náhradníka, storno se na něj nevztahuje.
Pedagogický doprovod: PhDr.Jarmila Steklá, Mgr.Alena Škodová, Mgr.Kamila Divišová

PhDr.Jarmila Steklá


Poznávací zájezd do Benátek pro žáky 8. B tř.
Informace ZDE


Poznávací zájezd do JIŽNÍHO WALESU se bude konat ve dnech 25.5.-31.5.2014.
Informace ZDE


NOVINKY Z KLUBU MLADÝCH

2 KNIHOVNA_CTETE KRKONOSE_2014 MEJDAN_5_LET_AFTERPARTY
V galerii jsou přidány fotky z několika velkých akcí Klubu – květen, červen 2014.
V aktualizovaném odkazu Klub mladych/Informace naleznete přehled kroužků pro nový školní rok


Vážení rodiče,

vzhledem k úpravám ve školských právních předpisech a určitým změnám v provozu školy jsme doplnili školní řád viz. IX. kapitola Dodatky ke školnímu řádu. Nově upravená verze je k dispozici v rubrice Ke stažení – Soubory.

Mgr. Dagmar Zelená

ředitelka školy


Úspěchy našich žáků

Naši žáci byli na základě talentových zkoušek v lednu 2014 přijati na prestižní střední umělecké školy. V pořadí přijatých obsadili prvních šest míst (v konkurenci v průměru 60 – 130 uchazečů).

Příklad škol: VOŠ a SPŠ grafická Hellichova (1. – 3. místo), SUŠ Václava Hollara (2. a 7. místo), SUPŠ Žižkovo náměstí (3. místo), Michael – SŠ reklamní a umělecké tvorby (2. místo).


Rodičům budoucích prvňáčkůinformace ZDE

Ve školním roce 2015/2016 budeme opět otevírat přípravnou třídu, která je určena k systematické přípravě dětí v posledním roce před zahájením povinné školní docházky.

Informace o zařazení dítěte do přípravné třídy získáte u zápisu budoucích prvňáčků.

Výchovně vzdělávací program přípravné třídy naleznete ZDE


Základní informace o nás naleznete ZDE

Komentáře nejsou povoleny.