DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Přeji jménem všech zaměstnanců školy Vám všem krásnou dovolenou a Vašim dětem krásné pohodové prázdniny.

Dagmar Zelená

NOVINKY Z KLUBU MLADÝCH

Školní kapela Masakrózní Hustec slaví páté narozeniny!
Tradiční velký předprázdninový koncert se díky podpoře Nadace Pražské děti uskuteční na Staroměstském náměstí (v parku za radnicí). Jste srdečně zváni!

V galerii Klubu mladých jsou přidány fotky z prvních tří jarních koncertů školní kapely Masakrózní hustec (Staroměstské náměstí, Čarodějnice na Kampě a několikahodinové vystoupení na Pražském maratonu)

Výsledky talentových zkoušek do budoucího 6. ročníku ZDE

Výsledky talentových zkoušek do ostatních ročníků ZDE

Vážení rodiče,

vzhledem k úpravám ve školských právních předpisech a určitým změnám v provozu školy jsme doplnili školní řád viz. IX. kapitola Dodatky ke školnímu řádu. Nově upravená verze je k dispozici v rubrice Ke stažení – Soubory.

Mgr. Dagmar Zelená

Úspěchy našich žáků

Naši žáci byli na základě talentových zkoušek v lednu 2014 přijati na prestižní střední umělecké školy. V pořadí přijatých obsadili prvních šest míst (v konkurenci v průměru 60 – 130 uchazečů).

Příklad škol: VOŠ a SPŠ grafická Hellichova (1. – 3. místo), SUŠ Václava Hollara (2. a 7. místo), SUPŠ Žižkovo náměstí (3. místo), Michael – SŠ reklamní a umělecké tvorby (2. místo).

Žádosti o odklad povinné školní docházky a žádosti o přijetí dítěte do přípravné třídy vyřizujeme postupně po obdržení povinných příloh.

Pro rodiče žáků přijatých do 1. ročníku a pro rodiče žáků přijatých do přípravné třídy se uskuteční první třídní schůzka dne 26. 6. 2014 od 16.30 hod. v budově žáků 1. a 2. ročníku – Jindřišská 32.

Školní psycholožka Mgr. Lucia Jurová bude v roce 2014 působit v naší škole vždy jeden den v týdnu. Začátkem ledna – ve středu 8. 1. a 15. 1., v dalších týdnech vždy každé pondělí. K dispozici vám bude opět ve studovně v 1. patře budovy Vodičkova.

Rodičům budoucích prvňáčkůinformace ZDE

Ve školním roce 2014/2015 budeme opět otevírat přípravnou třídu, která je určena k systematické přípravě dětí v posledním roce před zahájením povinné školní docházky.

Informace o zařazení dítěte do přípravné třídy získáte u zápisu budoucích prvňáčků.

Výchovně vzdělávací program přípravné třídy naleznete ZDE

Základní informace o nás naleznete ZDE

Ve školním roce 2013/2014 jsme otevřeli pro děti s odloženou školní docházkou přípravnou třídu, která je určena k jejich systematické přípravě na vstup do povinného vzdělávání. Informace o možnosti zařazení dítěte do přípravné třídy získáte u zápisu budoucích prvňáčků (viz. výše).

Výchovně vzdělávací program přípravné třídy naleznete ZDE

Ve školním roce 2013/2014 jsme otevřeli třídy zaměřené na Vv, počítačovou grafiku a animaci, dále nabídli jsme třídy s menším počtem žáků pro děti vyžadující individuální přístup.