Jazykový pobyt ve Worcestru ve Velké Británii ve dnech 23.- 30.5.2020

Vážení rodiče,milí žáci,
nabízíme Vám jazykový pobyt ve Worcestru ve Velké Británii ve dnech 23.- 30.5.2020. Žáci se setkají s anglickými lektory a absolvují 12 lekcí anglického jazyka dle své jazykové úrovně ve skupinkách. Na závěr výuky dostanou certifikát. Zároveň budou poznávat zajímavá místa spojená s anglickou historií. Vše organizuje CK Student Agency,se kterou jezdíme pravidelně. Ubytování bude v rodinách.Po návratu ze zájezdu bude následovat projektové vyučování -odpoledne s angličtinou, kde si zážitky shrneme samozřejmě po předchozí přípravě, na kterou máme hodně času. Veškeré informace najdete na webu školy. Stáhněte si prosím přihlášku,vyplňte,naskenujte a pošlete na můj email j.stekla@zsvodickova.cz do 27.9.2019.

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA PRO Žáky

Nabídka zájezdu

Informace pro rodiče

Informace k zájezdu

ZMĚNA BRITSKÝCH BANKOVEK

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.