Pamĕti národa

Ročníku 2021/22 se účastnilo celkem pĕt týmů. Tým ze třídy 9.B zpracovával životní příbĕh pana Josefa Pospíšila, který prožil konec 2.sv.války v bytĕ v Zikovĕ ulici naproti sídlu štábu SS. Pedagogické vedení týmu zajistila paní učitelka Mgr.E.Dubišarová. Tým získal 1.místo. Gratulujeme!Tým z 9.A také pod vedením paní učitelky E.Dubišarové pracoval na životním příbĕhu  paní Jindřišky Nevyjelové, která je dnes tajemnicí Masarykova demokratického hnutí a šíří odkaz T.G.Masaryka.Tým z 8.A pod pedagogickým vedením pana učitele Mgr.L.Kříže vyslechl životnípříbĕh pana Miroslava Janka, režiséra a dokumentaristy, držitele nĕkolika Českých lvů, tvůrce filmu Občan Havel.Týmy z 8.C pod pedagogickým vedením paní učitelky PhDr.Jarmily Steklé zpravovávaly životní příbĕh paní Hany Pangrácové, pamĕtnice druhé svĕtové války a herce, divadelního pedagoga a dabéra pana Aloise Švehlíka.
PhDr.Jarmila Steklá

Příspěvek byl publikován v rubrice Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.