ENGLISH EXTRA – INTENZIVNÍ KURZ ANGLIČTINY

V týdnu od 23.9. do 27.9. proběhl na naší škole intenzivní kurz angličtiny pro děti, který byl zaměřen především na rozvoj komunikačních dovedností. 14 dětí ze 7. – 9.ročníků absolvovalo tento kurz pod vedením rodilé mluvčí, zkušené a kvalifikované lektorky z Velké Británie Fran Shutlar. Kurz byl realizován v době dopoledního vyučování v jedné učebně. Děti tak měly možnost denně 6 hodin rozvíjet své jazykové schopnosti, celkem absolvovaly 30 výukových hodin angličtiny. Důraz byl kladen na mluvený projev, získání sebedůvěry a ztrátu ostychu z mluvení. Žáci plnili různá cvičení, debatovali na zadaná témata, zpracovávali informace, to vše hravou a zábavnou formou pod pevným, ale laskavým vedením. Na konci týdne byl kurz uzavřen prezentací a nacvičeným představením pro učitele, rodiče a spolužáky.
Celý týden se vydařil a byl dětem velkým přínosem.

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 256 bytes) in /web/htdocs2/zsvodickovacz/home/www/wp/wp-includes/class-wp-comment.php on line 191