Veřejná prezentace jazykově-poznávacího zájezdu do Hastings

Proběhla dne 19.6.2014 za účasti rodičů a vedení školy. Děti prezentovaly nejznámější a nejkrásnější historické památky: Cantenbury Cathedral, Hastings /Hastings castle, Smugglers Caves/, Leeds Castle, Bodiam Castle, Rye, Battle / Battle Castle, Yesterday’s World/, Seven Sisters, the Tower of London, the Paul’s Cathedral, the Houses of Parliament,Trafalgar Square, Downing Street. Děti, které se zájezdu neúčastnily, soutěžily v získaných vědomostech. Projekt jazykově-poznávacího zájezdu s následnou prezentací historie v anglickém jazyce byl velmi kladně hodnocen.

PhDr.Jarmila Steklá
Mgr.Marie Kripnerová

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

8 286 komentářů u Veřejná prezentace jazykově-poznávacího zájezdu do Hastings


    Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 11122689 bytes) in /web/htdocs2/zsvodickovacz/home/www/wp/wp-includes/comment-template.php on line 2102