Školská rada

Školská rada pracuje v tomto složení:

Dle zákona č. 561/2004 Sb., ve znění pozdějších platných předpisů, byla ustanovena šestičlenná školská rada složená ze 2 zástupců rodičů (Gabriela Lokvencová, Květoslava Hartmanová), ze 2 zástupců pedagogů (Mgr. Dana Červenková, Mgr. Eva Osvaldová) a ze 2 zástupců MČ Praha 1 (Mgr. Šárka Táborská, PhDr. Traian Urban). Činnost školské rady vyplývá z novely školského zákona č. 472/2011 Sb.

Zástupci školské rady a kontakty:

Gabriela Lokvencová: gabrielalokvencova@gmail.com

Květoslava Hartmanová: kveta@respect-fashion.cz

Mgr. Dana Červenková: d.cervenkova@zsvodickova.cz

Mgr. Eva Osvaldová: e.osvaldova@zsvodickova.cz

Mgr. Šárka Táborská (od 1. 11. 2017): sarka.taborska@praha1.cz

PhDr. Traian Urban: urban@mup.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice Školská rada. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.