ENGLISH EXTRA – INTENZIVNÍ KURZ ANGLIČTINY

V týdnu od 4. 4.do 8. 4. 2016 proběhl na naší škole již počtvrté intenzivní konverzační kurz angličtiny pro děti. Lekce byly zaměřeny především na rozvoj komunikačních dovedností. 14 dětí ze 6. – 9.ročníků absolvovalo tento kurz pod vedením rodilé mluvčí Fran, zkušené a kvalifikované lektorky z Velké Británie. Kurz byl realizován v době dopoledního vyučování. Děti tak měly možnost denně 6 hodin procvičovat své jazykové schopnosti, celkem absolvovaly 30 výukových hodin angličtiny. Důraz byl kladen na mluvený projev, získání sebedůvěry a ztrátu ostychu z mluvení. Žáci plnili různá cvičení, debatovali na zadaná témata, zpracovávali informace, to vše hravou a zábavnou formou pod pevným, ale laskavým vedením. Na konci týdne byl kurz uzavřen prezentací a nacvičeným představením pro rodiče, spolužáky i učitele.
Celý týden se vydařil a byl dětem velkým přínosem.

Ing. Marie Laláková

20160407_145007 P1010730 P1010726

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.