ANGLIE – poznávací zájezd

Začátkem června jsme uskutečnili poznávací zájezd do Velké Británie. Navštívili jsme hrabství Cornwall a Devon v jihozápadní Anglii.
Tato místa jsou proslulá svou úžasnou přírodou (větrný Land´s End), jedinečnými historickými památkami (Buckland Abbey, monumentální St Michael´s Mount, známý Tintagel Castle spojený s legendou o králi Artušovi), ale i moderními projekty (přírodovědný Eden Project). Prošli jsme si i známý přístav Plymouth nebo malebné městečko Penzance. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v Londýně a prošli si nejznámější místa v centru,proletěli se na vyhlídkovém kole London Eye a projeli lodí po Temži. Celý zájezd se vydařil, počasí nám přálo a děti získaly nezapomenutelné cestovatelské zážitky, ale i přínosné zkušenosti s angličtinou v anglických rodinách, kde byly ubytovány.

Vyučující Ing. Marie Laláková, Mgr. Alena Škodová

ANGLIE – poznávací zájezd

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.