Interactive School Newspapers

Projekt eTwinning probíhal od podzimu 2016 do jara 2017. První aktivitou bylo odeslání vánočních přáníček. Dostali jsme poštou blahopřání z Polska, Srbska a Rumunska. Naše škola a Praha se staly součástí Google mapy. Po Vánocích jsme na hodinách anglického jazyka vytvářeli dotazníky pro naše partnery. Vybrali jsme pro ně ten o volném čase. Dále jsme vymýšleli povídání o naší škole a nakonec jsme poslali vyprávění chlapců z 8. A. Sami jsme si vyřešili kvízy o Řecku a Srbsku. Celá skupina žáků 8. A vytvořila kvízy o poznávání Prahy, které jsme také odeslali. Tento projekt byl zajímavý hlavně tím, že se ho účastnili i žáci z bývalé východní Evropy. Poslali jsme jim i odkaz na web o dějinách 20. stol. dětí 9. A, prezentace se velmi se líbily.

PhDr. Jarmila Steklá

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.