Poznáváme Prahu 1

Třída 5.B se 17 žáky pod vedením třídní učitelky M. Jindrové a asistenta T. Kohouta dne 15.9. v rámci projektu: „Poznáváme Prahu 1“ navštívila Staré město a Josefov. V tento den jsme si prohlédli Staroměstské náměstí, kde jsme navštívili Chrám sv. Mikuláše. Následovala procházka honosnou Pařížskou ulicí směrem k Starému židovskému hřbitovu. Velice nás zaujala prohlídka Galerie R. Guttmannna. Na základě milých zážitků jsme zaslali pochvalný dopis řediteli, jehož odpověď zveřejňujeme na stránkách školy.

Pochvala z Židovského muzea

Třída 5.B s 19 žáky pod vedením třídní učitelky M. Jindrové a asistenta T. Kohouta dne 18.9. navštívila Evropský dům. Zde jsme se dozvěděli základní informace o fungování EU. Vše bylo hravou formou a s aktivním zapojením dětí, kteří určovaly děj filmu: „Referát o Unii“. Následovala skupinová práce, kde děti psaly, co se dozvěděly od lektora a z filmu. Výtečnou přednášku jsme ocenili pochvalou, na kterou nám přišla milá odpověď, kterou rádi zveřejňujeme.

Evropský dům

Třída 5.B s 21 žáky pod vedením třídní učitelky M. Jindrové a asistenta T. Kohouta dne 20.9. navštívila v rámci projektu: „Poznáváme Prahu 1“ Městskou knihovnu ve Školské ulici. Přednáška byla velice poutavá, naučná a s trefnými přirovnáními. Děti se dozvěděly mnohé o historii Prahy 1 a o jejích částech.

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. stupeň. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.