Vyhlášení cen celorepublikového kola „školní časopis 2017“

V pátek 10.11. proběhlo v Brně na Fakultě sociálních studií vyhlášení cen celorepublikového kola “ školní časopis 2017„.

Loňská 5.A získala za časopis Zajímavý svět:

1. cenu za obsah
1. cenu za grafiku
2. cenu v kategorii základní školy I. stupeň
2. cenu za titulku

Děti si užily program:
Workshopy a market médií v rámci Multimediálního dne – Redakce nejvýznamnějšíc českých médií se na den stěhují do atria Fakulty sociálních studií. Podívejte se, jak pracují – Česká televize , Český rozhlas, Deník, MF Dnes, iDNES.cz, Seznam zprávy, Newsweek, Studentská média Masarykovy univerzity (Radio R, Muni TV, leMUr, Halas), Měsíčník Masarykovy univerzity Muni, volný vstup do studia Muni TV a studia Radia R.

Organizátoři celorepublikové soutěže:
Asociace středoškolských klubů České republiky z. s.
Katedra mediálních studií a žurnalistiky Masarykova univerzita

Podpora:
Ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy ČR, Syndikát novinářů ČR, Jihomoravský kraj, Městská čtvrt Brno-střed, Střední škola polytechnická v Brně.

Partneři:
Vyšší odborná škola publicistiky v Praze, Český rozhlas Ostrava, Informační centrum pro mládež Český Těšín.

Mediální partneři:
Deník, REMIX – regionální mix informací, topzine.cz

Asociace středoškolských klubů České republiky, o.s. Česká 11, 602 00 Brno, IČ: 00 531 413 ASK ČR je držitelem čestného titulu „Organizace uznaná MŠMT pro práci s dětmi a mládeží na léta 2016 až 2020“

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. stupeň. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.