THE AUSTRALIAN SHOW – výukové představení o Austrálii

V pátek 24.11.proběhlo na naší škole divadelní výukové představení o Austrálii australského komika a mima „Dr.Klutze“. Multimediální interaktivní představení bylo určeno žákům 6.- 9.ročníků a proběhlo celé v angličtině. Dr.Klutz (vlastním jménem Schelie Nielsen) provedl žáky zábavnou formou historií Austrálie od původní civilizace (Aborigines) až po moderní
současnost (vláda, současná hudba a film, typická flóra a fauna). Představení zahrnovalo romítání fotografií a krátkých videoklipů. Děti si mohly také zkusit zahrát na didgeridoo, hudební nástroj australských domorodců nebo ochutnat Vegemite, typickou australskou pomazánku. Zábavnou formou si děti procvičovaly slovní zásobu nebo předpřítomný čas. Dr.Klutz děti i vyučující obohatil o mnohé zajímavé informace z Austrálie a představení se všem moc líbilo.

Ing. Marie Laláková

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.