Noc s Andersenem v Bradavické knihovně.

3.A se účastní projektu v knihovně ve Školské ul.

Letošní téma Noci s Andersenem je první díl knihy autorky J. K. Rowlingové, Kámen Mudrců.
Pro každé dítě je jeho dopis velkým zážitkem a nástup do kouzelnické školy je pro ně opravdovým překvapením. Děti dostaly své dopisy ve školní třídě ZŠ Vodičkova a také na pobočce Školská.
Během letošního roku budou plnit úkoly, které prověří, že se mohou vydat za dobrodružstvím a obstojí mezi ostatními kouzelníky. Čeká je velká zkouška, chránit Kámen mudrců před ukradením, ale hlavně dokončit školní rok!
Na snímcích můžeme vidět slavnostní rozřazování do jednotlivých kolejí i přípravu pergamenů pro děti. Na nádraží už čekal Rubeus Hagrid, šafář a klíčník, v hodovní síni jména předčítala knihovnice Pinceová. Hlavním hostem večera byl však Moudrý klobouk, který ví, do které koleje by měl kdo patřit.
První hodina, která nové studenty čeká, je poznávání kouzelných tvorů…

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. stupeň. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.