Další návštěva v Bradavické škole 28. 11. 2018

Dnešní návštěva kouzelné knihovny v Bradavicích přinesla několik zajímavých momentů. Na začátku nebelvírští fandili mrzimorským a havraspárským studentům při vzájemném famfrpálovém utkání. Skóre bylo 150:10 pro Mrzimor. Následně jsme se přesunuli i s Hagridem, madam Pinceovou a zmijozelskou prefektkou Lenkou do dětského oddělení, které již bylo vyzdobeno vánočně. Studenti si od Hagrida vyslechli příběh o tom, jak hráli zmizojelští a nebelvírští famrfpál a také se dozvěděli, jak se slaví v Bradavicích Vánoce. Nakonec se všichni naučili skládat stromeček z papíru tak, aby nemuseli používat kouzelnou hůlku. Příště nás čekají mudlovské Vánoce, kdy se dozvíme, jak se tyto svátky slaví v různých zemích světa.

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. stupeň. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.