Předvánoční premiéra školního divadla

Jedno panelákové odpoledne uprostřed velkého sídliště. Jeden velký krok malého člověka s poselstvím Vánoc. Už celé roky bydlí pan Sněžík, dnes Ježíšek z přízemí, v bloku se svými sousedy, navzájem se neznají, nenavštěvují, jediným kontaktem jsou setkání v společných prostorech. A tak se panelákový Ježíšek rozhodne udělat tyto Vánoce první krok a vstoupit do životů svých sousedů s malými dárky, ale především s velkým poselstvím, že „Hodina ticha“ je tou nejlepší hudbou Vánoc a soška Amorka tou největší nadějí osaměle nezamilovaných…
Naše první hra na deskách školní tělocvičny byla ve finále směsí naučeného textu a improvizace, která snad mile překvapila a zanechala nejenom v hercích, ale i v divácích pocit, že se ta naše dvoutýdenní snaha o „velké divadlo“ nakonec docela povedla.

Mgr. Martina Miženková

Příspěvek byl publikován v rubrice 2.stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.