Škola v přírodě 2.A a 4. A 28. 4. – 3. 5. 2019, Štědronín – Penzion U Vaňáčů

Penzion nedaleko lesa nás při příjezdu úplně nadchl. Denně nás čekaly pěší výlety. Na první jsme vyrazili k soutoku Otavy a Lomnice. Cestou jsme obdivovali nádhernou přírodu. Výlet do Varvažova a kolem říčky Skalice byl i trochu dobrodružný. Trochu nám sprchlo, ale nejsme přece z cukru. Rádi jsme také jeli do Písku. Líbila se nám návštěva Prácheňského muzea a prošli jsme se na nejstarším mostě v České republice. Z mostu jsme sledovali, jak umělci na nábřeží tvoří nádherné sochy z písku.

V den odjezdu jsme stihli ještě prohlídku okolí hradu Zvíkov a projeli se i parníkem. Z něho byl vidět soutok Otavy a Vltavy.

A jinak? Pálili jsme čarodějnice, vyráběli z přírodního materiálu skřítky a domečky, jako obvykle proběhla i diskotéka.

Byla to vydařená škola v přírodě i s dobrým jídlem. Už se těšíme zase na další.

Michaela Knapová a Kryštof Šmíd

žáci 4.A

Příspěvek byl publikován v rubrice 1. stupeň, Naše aktivity. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.