(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 1.A 
Třídní učitel: Taťana Dvořáková (Dv)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

M
Dv

Cj
Dv

Hv
Bo

Pr
Dv

           

 
Ú
t

 

 

Cj
Dv

M
Dv

Aj
Dv

Cj
Dv

           

 
S
t

 

 

Cj
Dv

M
Dv

Pr
Bo

Pr
Dv

           

 
Č
t

 

 

Cj
Dv

Aj
Dv

Tv
Dv

Tv
Dv

           

 
P
á

 

 

M
Dv

Cj
Dv

Vv
Dv

Vv
Dv

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 1.B 
Třídní učitel: Libuše Boháčová (Bo)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Bo

M
Bo

Aj
Dv

Hv
Bo

           

 
Ú
t

 

 

M
Bo

Cj
Bo

Pr
Bo

Cj
Bo

           

 
S
t

 

 

Cj
Bo

M
Bo

Aj
Dv

Pr
Bo

           

 
Č
t

 

 

Tv
Bo

Tv
Bo

Cj
Bo

Pr
Bo

           

 
P
á

 

 

M
Bo

Cj
Bo

Vv
Bo

Vv
Bo

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 2.A 
Třídní učitel: Eva Skalová (Sa)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

M
Sa

Cj
Sa

Pr
Sa

Cj
Sa

           

 
Ú
t

 

 

Cj
Sa

M
Sa

Pr
Sa

Cj
Sa

Hv
Sa

         

 
S
t

 

 

Cj
Sa

M
Sa

Aj
Če

Vv
Sa

Vv
Sa

         

 
Č
t

 

 

M
Sa

Cj
Sa

Tv
Sa

Tv
Sa

           

 
P
á

 

 

Aj
Če

Cj
Sa

Pr
Sa

Cj
Sa

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 2.B 
Třídní učitel: Olga Zabranská (Za)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Za

M
Za

Pr
Za

Cj
Za

           

 
Ú
t

 

 

M
Za

Cj
Za

Tv
Za

Tv
Za

Hv
Za

         

 
S
t

 

 

Cj
Za

Pr
Za

Aj
Kr

Vv
Za

Vv
Za

         

 
Č
t

 

 

Cj
Za

M
Za

Pr
Za

Cj
Za

           

 
P
á

 

 

Aj
Kr

Cj
Za

M
Za

Cj
Za

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 3.A 
Třídní učitel: Dana Kešnerová (Kn)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Kn

M
Kn

Hv
Hrb

Pr
Kn

Tv
Kn

         

 
Ú
t

 

 

Aj
Če

Cj
Hrb

Cj
Kn

Vv
Kn

M
Kn

         

 
S
t

 

 

Cj
Kn

M
Kn

Vv
Kn

Vv
Kn

Aj
Če

         

 
Č
t

 

 

Aj
Če

M
Kn

Cj
Kn

Tv
Kn

Pc
Hrb

         

 
P
á

 

 

M
Kn

Cj
Kn

Cj
Ver

Pr
Kn

Cj
Kn

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 3.B 
Třídní učitel: Jana Hrbková (Hrb)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Hrb

M
Hrb

Tv
Kn

Cj
Hrb

Hv
Hrb

         

 
Ú
t

 

 

M
Hrb

Aj
Če

Cj
Hrb

Vv
Hrb

Vv
Hrb

         

 
S
t

 

 

Cj
Hrb

M
Hrb

Pr
Hrb

Aj
Če

Cj
Hrb

         

 
Č
t

 

 

M
Hrb

Aj
Če

Cj
Hrb

Pc
Ver

Tv
Kn

         

 
P
á

 

 

Cj
Hrb

M
Hrb

Vv
Hrb

Pr
Hrb

Cj
Hrb

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 4.A 
Třídní učitel: Dana Červenková (Če)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Če

M
Če

Aj
Če

Cj
Če

Pc
Če

         

 
Ú
t

 

 

Tv
Kn

Tv
Kn

Cj
Če

M
Če

Vla
Kre

         

 
S
t

 

 

Cj
Če

M
Če

Hv
Sa

Vv
Kre

Vv
Kre

         

 
Č
t

 

 

Cj
Kre

Vla
Kre

Aj
Če

Cj
Kre

Vv
Kre

         

 
P
á

 

 

Pří
Sa

Cj
Če

M
Če

Aj
Če

Cj
Če

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 4.B 
Třídní učitel: Marie Kripnerová (Kr)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Tv
Kr

Tv
Kr

Cj
Kr

M
Kr

Cj
Kr

         

 
Ú
t

 

 

M
Kr

Aj
Kr

Cj
Kre

Hv
Kre

Vla
Kr

         

 
S
t

 

 

Cj
Kr

M
Kr

Pc
Za

Aj
Kr

Cj
Kr

         

 
Č
t

 

 

Cj
Kr

Aj
Kr

Cj
Kre

Vla
Kr

Vv
Kr

         

 
P
á

 

 

Pří
Za

Cj
Kr

M
Kr

Vv
Kr

Vv
Kr

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 5.A 
Třídní učitel: Markéta Smeliková (Sm)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Sm

M
Sm

Vla
Ver

Aj
Sm

Vv
Mi

Vv
Mi

       

 
Ú
t

 

 

M
Sm

Cj
Sm

Cj
Sm

Pří
Sm

Hv
Sm

         

 
S
t

 

 

Cj
Sm

M
Sm

Tv
Ho

Tv
Ho

Aj
Sm

Pc
Sm

       

 
Č
t

 

 

M
Sm

Vla
Ver

Aj
Sm

Inf
Wa

Cj
Sm

         

 
P
á

 

 

Cj
Sm

M
Sm

Cj
Sm

PGf
Sl

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 5.B 
Třídní učitel: Jana Verzichová (Ver)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Ver

M
Ver

Aj
Sm

Vla
Ver

Tv
Ver

Tv
Ver

       

 
Ú
t

 

 

M
Ver

Cj
Ver

Pří
Ver

Inf
Hu

           

 
S
t

 

 

Cj
Ver

M
Ver

Aj
Sm

M
Ver

Cj
Ver

Pc
Ver

       

 
Č
t

 

 

Vla
Ver

Aj
Sm

Cj
Ver

Hv
Sm

Cj
Ver

         

 
P
á

 

 

Cj
Ver

M
Ver

Vv
Mi

Vv
Mi

PGf
Sl

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 6.A 
Třídní učitel: Dagmar Hulešová (Hu)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Pl

Aj (Aj1)
St

M
Hu

Hv
Pi

Inf
Hu

Z
Wa

       

Aj (Aj2)
La

 
Ú
t

 

 

D
Du

VkZ
Ze

Pp
Ja

Nj (Nj)
Hv

Vv (VV1)
Ps

Vv (VV1)
Ps

       

Fj (Fj)
Jo

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 
S
t

 

 

M
Hu

VkO
Du

Cj
Pl

Aj (Aj1)
St

PGf
Sl

Fy
Go

       

Aj (Aj2)
La

 
Č
t

 

 

Z
Wa

PGf
Sl

M
Hu

Aj (Aj1)
St

Cj
Pl

Pp
Ja

       

Aj (Aj2)
La

 
P
á

 

 

M
Hu

Cj
Pl

Nj (Nj)
Hv

D
Du

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

       

Fj (Fj)
Jo

Tv (Dív)
Pi

Tv (Dív)
Pi

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 6.B 
Třídní učitel: Věra Warthová (Wa)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Pp
Ja

Fy
Go

M
Wa

Nj (Nj)
Hv

D
Du

Z
Hu

       

Fj (Fj)
Jo

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj2)
La

M
Wa

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

Cj
Pl

VkZ
Ze

       

Aj (Aj1)
St

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

 
S
t

 

 

Dum
Ps

Cj
Pl

M
Wa

Pp
Ja

Z
Hu

D
Du

       

 
Č
t

 

 

VkO
Du

Aj (Aj2)
La

PGf
Sl

Nj (Nj)
Hv

Inf
Wa

Cj
Pl

 

Tv (Dív)
Pi

Tv (Dív)
Pi

 

Aj (Aj1)
St

Fj (Fj)
Jo

 
P
á

 

 

Cj
Pl

M
Wa

Aj (Aj2)
La

Hv
Pi

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

       

Aj (Aj1)
St

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 7.A 
Třídní učitel: Štěpánka Pekárková (Pe)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Pe

Inf
Hu

Nj (Nj)
Du

Fy
Go

Vv
Pe

Vv
Pe

       

Fj (Fj)
Jo

 
Ú
t

 

 

Cj
Pe

M
Sk

Aj (Aj1)
St

Pp
Ja

VkZ
Ze

         

Aj (Aj2)
Ma

 
S
t

 

 

Cj
Pe

Aj (Aj1)
St

Z
Du

M
Sk

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

PGf
Sl

   

Aj (Aj2)
Ma

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

 
Č
t

 

 

Cj
Pe

M
Sk

Aj (Aj1)
St

D
Du

Hv
Pi

Fy
Go

       

Aj (Aj2)
Ma

 
P
á

 

 

Nj (Nj)
Du

D
Du

M
Sk

Pp
Ja

Z
Du

VkO
Ke

       

Fj (Fj)
Jo

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 7.B 
Třídní učitel: Alena Škodová (Sk)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

Cj
Pe

D
Ke

M
Sk

Aj (Aj)
Ma

Pp
Ja

       

 
Ú
t

 

 

M
Sk

Cj
Pe

Fj (Fj)
Jo

Z
Ka

Cj
Pe

VkZ
Ka

       

Nj (Nj)
Du

 
S
t

 

 

M
Sk

D
Ke

Hv
Pi

Inf
Hu

Fy
Go

Aj (Aj)
Ma

       

 
Č
t

 

 

M
Sk

Aj (Aj)
Ma

Fj (Fj)
Jo

Cj
Pe

Vv
Mi

Vv
Mi

 

PGf
Sl

   

Nj (Nj)
Du

 
P
á

 

 

Z
Ka

Tv (Dív)
Ke

Tv (Dív)
Ke

VkO
Ke

Pp
Ja

Fy
Go

       

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 7.C 
Třídní učitel: Jarmila Steklá (St)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

Pp
Ja

D
St

M
Wa

Cj
Hv

Aj (Aj)
St

       

 
Ú
t

 

 

Dum
Ps

Cj
Hv

M
Wa

Z
Du

Nj (Nj)
St

VkZ
Os

 

Inf
Sl

   

Fj (Fj)
Jo

 
S
t

 

 

Fy
Go

M
Wa

Aj (Aj)
St

Cj
Hv

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

       

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

 
Č
t

 

 

Cj
Hv

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

Hv
Pi

D
St

 

PGf
Sl

     

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 
P
á

 

 

Pp
Ja

Nj (Nj)
St

Fy
Go

Aj (Aj)
St

M
Wa

VkO
St

       

Fj (Fj)
Jo

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 7.D 
Třídní učitel: Anna Gonzalezová (Go)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Fj (Fj)
Jo

Aj (Aj)
Ma

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

Pp
Ja

Hv
Pi

       

Nj (Nj)
La

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

 
Ú
t

 

 

Cj
Pl

Cj
Pl

Dum
Ps

M
Go

Z
Du

Fy
Go

       

 
S
t

 

 

VkO
Ke

Pp
Ja

M
Go

Fy
Go

Aj (Aj)
Ma

D
Ke

       

 
Č
t

 

 

D
Ke

M
Go

Cj
Pl

VkZ
Ke

Aj (Aj)
Ma

Inf
Sl

       

 
P
á

 

 

M
Go

Tv (Dív)
Ke

Tv (Dív)
Ke

Fj (Fj)
Jo

Cj
Pl

PGf
Sl

       

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

Nj (Nj)
La

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 8.A 
Třídní učitel: Heřman Kempfer (Ke)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Fy
Go

M
Sk

Aj (Aj1)
La

Cj
Pl

D
Ke

 

Tv (Dív)
Ke

Tv (Dív)
Ke

   

Aj (Aj2)
Ma

 
Ú
t

 

 

Pp
Os

Hv
Pi

(Ma1)
Sk

Aj (Aj1)
La

Z
Ka

Nj (Nj2)
La

 

Vv (VV1)
Ps

Vv (VV1)
Ps

 

Fj (Fj)
Jo

(Ma2)
Pl

Aj (Aj2)
Ma

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

Nj (Nj)
Du

 
S
t

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

Pp
Os

D
Ke

VoP
Ze

Ch
Sk

Inf
Sl

       

 
Č
t

 

 

Cj (Cj1)
Ha

Cj
Pl

VkO
Ke

(Ma1)
Sk

Z
Ka

Nj (Nj2)
La

Fj (Fj)
Jo

     

Cj (Cj2)
Pl

(Ma2)
Pl

Nj (Nj)
Du

 
P
á

 

 

M
Sk

Aj (Aj1)
La

Cj (Cj1)
Ha

Ch
Sk

Fy
Go

         

Aj (Aj2)
Ma

Cj (Cj2)
Pl

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 8.B 
Třídní učitel: Adam Janoušek (Ja)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Ch
Sk

Cj
Pl

Pp
Ja

Aj (Aj1)
La

M
Wa

Z
Ka

 

Nj (Nj)
Du

Nj (Nj)
Du

 

Aj (Aj2)
Ma

 
Ú
t

 

 

M
Wa

Fy
Go

VoP
Ze

Cj
Pl

Aj (Aj1)
La

Nj (Nj2)
La

       

Aj (Aj2)
Ma

Fj (Fj)
Jo

 
S
t

 

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

Dum
Ps

Aj (Aj1)
La

Cj
Pl

Vv (VV1)
Ps

Vv (VV1)
Ps

       

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

Aj (Aj2)
Ma

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 
Č
t

 

 

Fy
Go

Hv
Pi

M
Wa

Pp
Ja

D
Ke

Nj (Nj2)
La

Fj (Fj)
Jo

     

 
P
á

 

 

VkO
Ke

Ch
Sk

Inf
Sl

M
Wa

D
Ke

Cj
Pl

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 9.A 
Třídní učitel: Marie Laláková (La)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

M
Hu

Cj
Hv

D
Ka

Z
Du

Aj (Aj)
La

Fj (Fj)
Jo

       

AJK (Ajk)
Ma

Nj (Nj)
Hv

 
Ú
t

 

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

M
Hu

Cj
Hv

Ch
Sk

Hv
Pi

 

Inf
Sl

     

 
S
t

 

 

Cj
Hv

Cj
Hv

M
Hu

Pp
Os

Z
Du

Aj (Aj)
La

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

 
Č
t

 

 

M
Hu

VkO
Ke

Ch
Sk

Fy
Go

Aj (Aj)
La

Fj (Fj)
Jo

       

AJK (Ajk)
Ma

Nj (Nj)
Hv

 
P
á

 

 

Spr
Ze

Cj
Hv

M
Hu

D
Ka

Vv
Mi

Vv
Mi

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 9.B 
Třídní učitel: Iva Kašubová (Ka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Nj (Nj)
Hv

M
Wa

Fy
Go

VkO
Ka

D
Ka

Fj (Fj)
Jo

 

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 

AJK (Ajk)
Ma

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

 
Ú
t

 

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

Aj (Aj1)
St

Pp
Os

M
Wa

Ch
Sk

Inf
Wa

       

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

 
S
t

 

 

Cj
Ha

Cj
Ha

Z
Ka

M
Wa

D
Ka

Hv
Pi

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
St

M
Wa

Cj
Ha

Cj
Ha

Ch
Sk

Fj (Fj)
Jo

 

Nj (Nj)
Hv

   

Aj (Aj2)
La

AJK (Ajk)
Ma

Aj (Aj3)
Ma

 
P
á

 

 

Spr
Ce

Z
Ka

M
Wa

Cj
Ha

Aj (Aj1)
St

         

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Třída: 9.C 
Třídní učitel: Hana Havránková (Hv)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

D
St

VkO
Ke

Cj
Hv

M
Hu

Fy
Go

AJK (Ajk)
Ma

       

Nj (Nj)
Hv

 
Ú
t

 

 

Cj
Hv

Aj (Aj1)
St

M
Hu

Dum
Ps

Inf
Wa

Ch
Sk

 

Fj (Fj)
Jo

Fj (Fj)
Jo

 

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

 
S
t

 

 

Pp
Os

Z
Ka

Vv (VV1)
Sl

Vv (VV1)
Sl

Hv
Pi

Ch
Sk

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

Vv (VV2)
Ps

Vv (VV2)
Ps

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
St

Cj
Hv

Cj
Hv

M
Hu

VCM (VCM1)
Go

AJK (Ajk)
Ma

       

Aj (Aj2)
La

VCM (VCM2)
Hv

Nj (Nj)
Hv

Aj (Aj3)
Ma

 
P
á

 

 

D
St

Spr
Ze

Z
Ka

M
Hu

Aj (Aj1)
St

         

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

Zpracováno v systému Bakaláři