(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Libuše Boháčová (Bo) 
Třídnictví: 1.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

1.B
Cj
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.A
Hv
(1.A)

1.B
Hv
(1.B)

           

 
Ú
t

 

 

1.B
M
(1.B)

1.B
Cj
(1.B)

1.B
Pr
(1.B)

1.B
Cj
(1.B)

           

 
S
t

 

 

1.B
Cj
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.A
Pr
(1.A)

1.B
Pr
(1.B)

           

 
Č
t

 

 

1.B
Tv
(Tv1)

1.B
Tv
(Tv1)

1.B
Cj
(1.B)

1.B
Pr
(1.B)

           

 
P
á

 

 

1.B
M
(1.B)

1.B
Cj
(1.B)

1.B
Vv
(1.B)

1.B
Vv
(1.B)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Štěpánka Čechová (Ce) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

 

9.B
Spr
(9.B)

                 

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Dana Červenková (Če) 
Třídnictví: 4.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

4.A
Aj
(4.A)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
Pc
(4.A)

         

 
Ú
t

 

 

3.A
Aj
(3.A)

3.B
Aj
(3.B)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

           

 
S
t

 

 

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

2.A
Aj
(2.A)

3.B
Aj
(3.B)

3.A
Aj
(3.A)

         

 
Č
t

 

 

3.A
Aj
(3.A)

3.B
Aj
(3.B)

4.A
Aj
(4.A)

             

 
P
á

 

 

2.A
Aj
(2.A)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

4.A
Aj
(4.A)

4.A
Cj
(4.A)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Eva Dubišarová (Du) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

7.A (Nj)
Nj
(7.A)

9.A
Z
(9.A)

6.B
D
(6.B)

   

8.B (Nj)
Nj
(8.B)

8.B (Nj)
Nj
(8.B)

 

 
Ú
t

 

 

6.A
D
(6.A)

 

7.B (Nj)
Nj
(7.B)

7.C
Z
(7.C)

7.D
Z
(7.D)

8.A (Nj)
Nj

       

 
S
t

 

   

6.A
VkO
(6.A)

7.A
Z
(7.A)

 

9.A
Z
(9.A)

6.B
D
(6.B)

       

 
Č
t

 

 

6.B
VkO
(6.B)

 

7.B (Nj)
Nj

7.A
D
(7.A)

 

8.A (Nj)
Nj

       

 
P
á

 

 

7.A (Nj)
Nj
(7.A)

7.A
D
(7.A)

 

6.A
D
(6.A)

7.A
Z
(7.A)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Taťana Dvořáková (Dv) 
Třídnictví: 1.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

1.A
M
(1.A)

1.A
Cj
(1.A)

1.B
Aj
(1.B)

1.A
Pr
(1.A)

           

 
Ú
t

 

 

1.A
Cj
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.A
Aj
(1.A)

1.A
Cj
(1.A)

           

 
S
t

 

 

1.A
Cj
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.B
Aj
(1.B)

1.A
Pr
(1.A)

           

 
Č
t

 

 

1.A
Cj
(1.A)

1.A
Aj
(1.A)

1.A
Tv
(Tv1)

1.A
Tv
(Tv1)

           

 
P
á

 

 

1.A
M
(1.A)

1.A
Cj
(1.A)

1.A
Vv
(1.A)

1.A
Vv
(1.A)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Anna Gonzalezová (Go) 
Třídnictví: 7.D

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

8.A
Fy
(Fy)

6.B
Fy
(Fy)

9.B
Fy
(Fy)

7.A
Fy
(Fy)

9.C
Fy
(9.C)

         

 
Ú
t

 

   

8.B
Fy
(Fy)

 

7.D
M
(7.D)

 

7.D
Fy
(Fy)

       

 
S
t

 

 

7.C
Fy
(Fy)

 

7.D
M
(7.D)

7.D
Fy
(Fy)

7.B
Fy
(7.B)

6.A
Fy
(Fy)

       

 
Č
t

 

 

8.B
Fy
(Fy)

7.D
M
(7.D)

 

9.A
Fy
(Fy)

9.C (VCM1)
VCM
(9.C)

7.A
Fy
(Fy)

       

 
P
á

 

 

7.D
M
(7.D)

 

7.C
Fy
(Fy)

 

8.A
Fy
(Fy)

7.B
Fy
(Fy)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Jana Hodanová (Ha) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

 

9.B
Cj
(9.B)

9.B
Cj
(9.B)

               

 
Č
t

 

 

8.A (Cj1)
Cj
(8.A)

 

9.B
Cj
(9.B)

9.B
Cj
(9.B)

           

 
P
á

 

     

8.A (Cj1)
Cj
(8.A)

9.B
Cj
(9.B)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Jan Horák (Ho) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

8.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

8.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

5.A
Tv
(Tv1)

5.A
Tv

7.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

7.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

9.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

9.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

   

7.B (Chl) +
Tv
(Tv1)

7.B (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

6.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

6.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Jana Hrbková (Hrb) 
Třídnictví: 3.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

3.B
Cj
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.A
Hv
(3.A)

3.B
Cj
(3.B)

3.B
Hv
(3.B)

         

 
Ú
t

 

 

3.B
M
(3.B)

3.A
Cj
(3.A)

3.B
Cj
(3.B)

3.B
Vv
(3.B)

3.B
Vv
(3.B)

         

 
S
t

 

 

3.B
Cj
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.B
Pr
(3.B)

 

3.B
Cj
(3.B)

         

 
Č
t

 

 

3.B
M
(3.B)

 

3.B
Cj
(3.B)

 

3.A
Pc
(3.A)

         

 
P
á

 

 

3.B
Cj
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.B
Vv
(3.B)

3.B
Pr
(3.B)

3.B
Cj
(3.B)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Dagmar Hulešová (Hu) 
Třídnictví: 6.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.A
M
(9.A)

7.A
Inf
(PC)

6.A
M
(6.A)

9.C
M
(9.C)

6.A
Inf
(PC)

6.B
Z
(6.B)

       

 
Ú
t

 

   

9.A
M
(9.A)

9.C
M
(9.C)

5.B
Inf
(PC)

           

 
S
t

 

 

6.A
M
(6.A)

 

9.A
M
(9.A)

7.B
Inf
(PC)

6.B
Z
(6.B)

         

 
Č
t

 

 

9.A
M
(9.A)

 

6.A
M
(6.A)

9.C
M
(9.C)

           

 
P
á

 

 

6.A
M
(6.A)

 

9.A
M
(9.A)

9.C
M
(9.C)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Adam Janoušek (Ja) 
Třídnictví: 8.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

6.B
Pp
(6.B)

7.C
Pp
(7.C)

8.B
Pp
(8.B)

 

7.D
Pp
(7.D)

7.B
Pp
(7.B)

       

 
Ú
t

 

9.A (Dív) +
Tv
(Tv1)

9.A (Dív) +
Tv
(Tv1)

 

6.A
Pp
(6.A)

7.A
Pp
(7.A)

           

 
S
t

 

8.B (Dív)
Tv
(Tv2)

8.B (Dív)
Tv
(Tv2)

7.D
Pp
(7.D)

 

6.B
Pp
(6.B)

7.A (Dív) +
Tv
(Tv2)

7.A (Dív) +
Tv
(Tv2)

 

9.C (Dív)
Tv
(Tv2)

9.C (Dív)
Tv
(Tv2)

 

 
Č
t

 

       

8.B
Pp
(8.B)

 

6.A
Pp
(6.A)

       

 
P
á

 

 

7.C
Pp
(7.C)

   

7.A
Pp
(7.A)

7.B
Pp
(7.B)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Michaela Jordáková (Jo) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.D (Fj)
Fj

 

7.A (Fj)
Fj

6.B (Fj)
Fj

 

9.A (Fj) +
Fj
(9.A)

       

 
Ú
t

 

     

7.B (Fj)
Fj

6.A (Fj)
Fj

7.C (Fj)
Fj
(7.C)

8.A (Fj) +
Fj
(8.B)

 

9.C (Fj)
Fj
(9.C)

9.C (Fj)
Fj
(9.C)

 

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

     

7.B (Fj)
Fj
(7.B)

6.B (Fj)
Fj

 

9.A (Fj) +
Fj
(9.B)

8.A (Fj) +
Fj
(8.A)

     

 
P
á

 

 

7.A (Fj)
Fj

7.C (Fj)
Fj

6.A (Fj)
Fj

7.D (Fj)
Fj

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Hana Havránková (Hv) 
Třídnictví: 9.C

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.B (Nj)
Nj
(9.B)

9.A
Cj
(9.A)

9.C
Cj
(9.C)

6.B (Nj)
Nj
(6.B)

7.C
Cj
(7.C)

9.A (Nj) +
Nj
(9.C)

       

 
Ú
t

 

 

9.C
Cj
(9.C)

7.C
Cj
(7.C)

9.A
Cj
(9.A)

6.A (Nj)
Nj
(6.A)

           

 
S
t

 

 

9.A
Cj
(9.A)

9.A
Cj
(9.A)

 

7.C
Cj
(7.C)

           

 
Č
t

 

 

7.C
Cj
(7.C)

9.C
Cj
(9.C)

9.C
Cj
(9.C)

6.B (Nj)
Nj
(6.B)

9.C (VCM2)
VCM

9.A (Nj) +
Nj
(9.C)

 

9.B (Nj)
Nj
(9.B)

   

 
P
á

 

   

9.A
Cj
(9.A)

6.A (Nj)
Nj
(6.A)

             

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Eva Osvaldová (Os) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

 

8.A
Pp
(8.A)

 

9.B
Pp
(9.B)

   

7.C
VkZ
(7.C)

       

 
S
t

 

 

9.C
Pp
(9.C)

8.A
Pp
(8.A)

 

9.A
Pp
(9.A)

           

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Štěpánka Pekárková (Pe) 
Třídnictví: 7.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.A
Cj
(7.A)

7.B
Cj
(7.B)

7.D (VV1)
Vv
(Vv)

7.D (VV1)
Vv
(Vv)

7.A
Vv
(Vv)

7.A
Vv
(Vv)

 

9.B (VV1)
Vv
(9.B)

9.B (VV1)
Vv
(9.B)

 

 
Ú
t

 

 

7.A
Cj
(7.A)

7.B
Cj
(7.B)

6.B (VV1)
Vv
(Vv)

6.B (VV1)
Vv
(Vv)

7.B
Cj
(7.B)

         

 
S
t

 

 

7.A
Cj
(7.A)

                 

 
Č
t

 

 

7.A
Cj
(7.A)

7.C (VV1)
Vv
(Vv)

7.C (VV1)
Vv
(Vv)

7.B
Cj
(7.B)

           

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Radmila Pešlová (Ps) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

 

7.C
Dum
(7.C)

 

7.D
Dum
(7.D)

9.C
Dum
(9.C)

6.A (VV1)
Vv
(Vv)

6.A (VV1)
Vv
(Vv)

 

8.A (VV1)
Vv
(8.A)

8.A (VV1)
Vv
(8.A)

 

 
S
t

 

 

6.B
Dum
(6.B)

8.B
Dum
(8.B)

9.C (VV2)
Vv
(Vv)

9.C (VV2)
Vv
(Vv)

8.B (VV1)
Vv
(8.B)

8.B (VV1)
Vv
(8.B)

       

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Veronika Pilařová (Pl) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

6.A
Cj
(6.A)

8.B
Cj
(8.B)

 

8.A
Cj
(8.A)

           

 
Ú
t

 

 

7.D
Cj
(7.D)

7.D
Cj
(7.D)

8.A (Ma2)
M

8.B
Cj
(8.B)

6.B
Cj
(6.B)

         

 
S
t

 

   

6.B
Cj
(6.B)

6.A
Cj
(6.A)

8.B
Cj
(8.B)

           

 
Č
t

 

 

8.A (Cj2)
Cj

8.A
Cj
(8.A)

7.D
Cj
(7.D)

8.A (Ma2)
M

6.A
Cj
(6.A)

6.B
Cj
(6.B)

       

 
P
á

 

 

6.B
Cj
(6.B)

6.A
Cj
(6.A)

8.A (Cj2)
Cj

 

7.D
Cj
(7.D)

8.B
Cj
(8.B)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Iva Kašubová (Ka) 
Třídnictví: 9.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

9.A
D
(9.A)

9.B
VkO
(9.B)

9.B
D
(9.B)

8.B
Z
(8.B)

       

 
Ú
t

 

       

7.B
Z
(7.B)

8.A
Z
(8.A)

7.B
VkZ
(7.B)

       

 
S
t

 

   

9.C
Z
(9.C)

9.B
Z
(9.B)

 

9.B
D
(9.B)

         

 
Č
t

 

         

8.A
Z
(8.A)

         

 
P
á

 

 

7.B
Z
(7.B)

9.B
Z
(9.B)

9.C
Z
(9.C)

9.A
D
(9.A)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Heřman Kempfer (Ke) 
Třídnictví: 8.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

9.C
VkO
(9.C)

7.B
D
(7.B)

 

8.A
D
(8.A)

 

8.A (Dív)
Tv
(Tv1)

8.A (Dív)
Tv
(Tv1)

   

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

 

7.D
VkO
(7.D)

7.B
D
(7.B)

8.A
D
(8.A)

   

7.D
D
(7.D)

       

 
Č
t

 

 

7.D
D
(7.D)

9.A
VkO
(9.A)

8.A
VkO
(8.A)

7.D
VkZ
(7.D)

8.B
D
(8.B)

         

 
P
á

 

 

8.B
VkO
(8.B)

7.B (Dív) +
Tv
(Tv2)

7.B (Dív) +
Tv
(Tv2)

7.B
VkO
(7.B)

8.B
D
(8.B)

7.A
VkO
(7.A)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Dana Kešnerová (Kn) 
Třídnictví: 3.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

3.A
Cj
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.B
Tv
(Tv1)

3.A
Pr
(3.A)

3.A
Tv
(Tv1)

         

 
Ú
t

 

 

4.A
Tv
(Tv2)

4.A
Tv
(Tv2)

3.A
Cj
(3.A)

3.A
Vv
(3.A)

3.A
M
(3.A)

         

 
S
t

 

 

3.A
Cj
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.A
Vv
(3.A)

3.A
Vv
(3.A)

           

 
Č
t

 

   

3.A
M
(3.A)

3.A
Cj
(3.A)

3.A
Tv

3.B
Tv
(Tv1)

         

 
P
á

 

 

3.A
M
(3.A)

3.A
Cj
(3.A)

 

3.A
Pr
(3.A)

3.A
Cj
(3.A)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Věra Krekulová (Kre) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

     

4.B
Cj
(4.B)

4.B
Hv
(4.B)

4.A
Vla
(4.A)

         

 
S
t

 

       

4.A
Vv
(4.A)

4.A
Vv
(4.A)

         

 
Č
t

 

 

4.A
Cj
(4.A)

4.A
Vla
(4.A)

4.B
Cj
(4.B)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
Vv
(4.A)

         

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Marie Kripnerová (Kr) 
Třídnictví: 4.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

4.B
Tv
(Tv1)

4.B
Tv
(Tv1)

4.B
Cj
(4.B)

4.B
M
(4.B)

4.B
Cj
(4.B)

         

 
Ú
t

 

 

4.B
M
(4.B)

4.B
Aj
(4.B)

   

4.B
Vla
(4.B)

         

 
S
t

 

 

4.B
Cj
(4.B)

4.B
M
(4.B)

2.B
Aj
(2.B)

4.B
Aj
(4.B)

4.B
Cj
(4.B)

         

 
Č
t

 

 

4.B
Cj
(4.B)

4.B
Aj
(4.B)

 

4.B
Vla
(4.B)

4.B
Vv
(4.B)

         

 
P
á

 

 

2.B
Aj
(2.B)

4.B
Cj
(4.B)

4.B
M
(4.B)

4.B
Vv
(4.B)

4.B
Vv
(4.B)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Marie Laláková (La) 
Třídnictví: 9.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.D (Nj)
Nj
(7.D)

6.A (Aj2)
Aj

8.A (Aj1)
Aj
(8.A)

8.B (Aj1)
Aj
(8.B)

9.A (Aj)
Aj
(9.A)

         

 
Ú
t

 

 

6.B (Aj2)
Aj

9.B (Aj2) +
Aj
(9.C)

 

8.A (Aj1)
Aj

8.B (Aj1)
Aj
(8.B)

8.A (Nj2) +
Nj
(8.A)

       

 
S
t

 

     

8.B (Aj1)
Aj
(8.B)

6.A (Aj2)
Aj

 

9.A (Aj)
Aj
(9.A)

       

 
Č
t

 

 

9.B (Aj2) +
Aj
(9.C)

6.B (Aj2)
Aj

 

6.A (Aj2)
Aj

9.A (Aj)
Aj
(9.A)

8.A (Nj2) +
Nj
(8.A)

       

 
P
á

 

   

8.A (Aj1)
Aj
(8.A)

6.B (Aj2)
Aj

7.D (Nj)
Nj
(7.D)

9.B (Aj2) +
Aj
(9.C)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Dagmar Mádlová (Ma) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

7.D (Aj)
Aj
(7.D)

8.A (Aj2)
Aj

8.B (Aj2)
Aj

7.B (Aj)
Aj
(7.B)

9.A (Ajk) +
AJK
(9.B)

       

 
Ú
t

 

   

9.B (Aj3) +
Aj

7.A (Aj2)
Aj

8.A (Aj2)
Aj
(8.A)

8.B (Aj2)
Aj

         

 
S
t

 

   

7.A (Aj2)
Aj

8.B (Aj2)
Aj

 

7.D (Aj)
Aj
(7.D)

7.B (Aj)
Aj
(7.B)

       

 
Č
t

 

 

9.B (Aj3) +
Aj
(9.B)

7.B (Aj)
Aj
(7.B)

7.A (Aj2)
Aj
(7.A)

 

7.D (Aj)
Aj
(7.D)

9.A (Ajk) +
AJK
(9.A)

       

 
P
á

 

   

8.A (Aj2)
Aj

   

9.B (Aj3) +
Aj

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Martina Miženková (Mi) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

7.D (VV2)
Vv
(7.D)

7.D (VV2)
Vv
(7.D)

5.A
Vv
(5.A)

5.A
Vv
(5.A)

 

9.B (VV2)
Vv
(Vv)

9.B (VV2)
Vv
(Vv)

 

 
Ú
t

 

     

6.B (VV2)
Vv
(6.B)

6.B (VV2)
Vv
(6.B)

6.A (VV2)
Vv
(6.A)

6.A (VV2)
Vv
(6.A)

 

8.A (VV2)
Vv
(Vv)

8.A (VV2)
Vv
(Vv)

 

 
S
t

 

         

8.B (VV2)
Vv
(Vv)

8.B (VV2)
Vv
(Vv)

       

 
Č
t

 

   

7.C (VV2)
Vv
(7.C)

7.C (VV2)
Vv
(7.C)

 

7.B
Vv
(Vv)

7.B
Vv
(Vv)

       

 
P
á

 

     

5.B
Vv
(Vv)

5.B
Vv
(Vv)

9.A
Vv
(Vv)

9.A
Vv
(Vv)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Jana Verzichová (Ver) 
Třídnictví: 5.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

5.B
Cj
(5.B)

5.B
M
(5.B)

5.A
Vla
(5.A)

5.B
Vla
(5.B)

5.B
Tv
(Tv2)

5.B
Tv
(Tv2)

       

 
Ú
t

 

 

5.B
M
(5.B)

5.B
Cj
(5.B)

5.B
Pří
(5.B)

             

 
S
t

 

 

5.B
Cj
(5.B)

5.B
M
(5.B)

 

5.B
M
(5.B)

5.B
Cj
(5.B)

5.B
Pc
(5.B)

       

 
Č
t

 

 

5.B
Vla
(5.B)

5.A
Vla
(5.A)

5.B
Cj
(5.B)

3.B
Pc
(3.B)

5.B
Cj
(5.B)

         

 
P
á

 

 

5.B
Cj
(5.B)

5.B
M
(5.B)

3.A
Cj
(3.A)

             

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Radek Pilc (Pi) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

       

6.A
Hv
(6.A)

 

7.D
Hv
(7.D)

       

 
Ú
t

 

   

8.A
Hv
(8.A)

   

9.A
Hv
(9.A)

         

 
S
t

 

     

7.B
Hv
(7.B)

 

9.C
Hv
(9.C)

9.B
Hv
(9.B)

       

 
Č
t

 

   

8.B
Hv
(8.B)

 

7.C
Hv
(7.C)

7.A
Hv
(7.A)

   

6.B (Dív)
Tv
(Tv1)

6.B (Dív)
Tv
(Tv1)

 

 
P
á

 

       

6.B
Hv
(6.B)

6.A (Dív)
Tv
(Tv2)

6.A (Dív)
Tv
(Tv2)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Eva Skalová (Sa) 
Třídnictví: 2.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

2.A
M
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Pr
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

           

 
Ú
t

 

 

2.A
Cj
(2.A)

2.A
M
(2.A)

2.A
Pr
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Hv
(2.A)

         

 
S
t

 

 

2.A
Cj
(2.A)

2.A
M
(2.A)

4.A
Hv
(4.A)

2.A
Vv
(2.A)

2.A
Vv
(2.A)

         

 
Č
t

 

 

2.A
M
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Tv
(Tv2)

2.A
Tv
(Tv2)

           

 
P
á

 

 

4.A
Pří
(4.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Pr
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Olga Sklenářová (Sl) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

             

9.A
Inf
(PC)

7.C
Inf
(PC)

   

 
S
t

 

     

9.C (VV1)
Vv
(9.C)

9.C (VV1)
Vv
(9.C)

6.A
PGf
(PC)

8.A
Inf
(PC)

 

7.A
PGf
(PC)

   

 
Č
t

 

   

6.A
PGf

6.B
PGf
(PC)

   

7.D
Inf
(PC)

7.C
PGf
(PC)

7.B
PGf
(PC)

   

 
P
á

 

     

8.B
Inf
(PC)

5.A
PGf
(PC)

5.B
PGf
(PC)

7.D
PGf
(PC)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Markéta Smeliková (Sm) 
Třídnictví: 5.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

5.A
Cj
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.B
Aj
(5.B)

5.A
Aj
(5.A)

           

 
Ú
t

 

 

5.A
M
(5.A)

5.A
Cj
(5.A)

5.A
Cj
(5.A)

5.A
Pří
(5.A)

5.A
Hv
(5.A)

         

 
S
t

 

 

5.A
Cj
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.B
Aj
(5.B)

 

5.A
Aj
(5.A)

5.A
Pc
(5.A)

       

 
Č
t

 

 

5.A
M
(5.A)

5.B
Aj
(5.B)

5.A
Aj
(5.A)

5.B
Hv
(5.B)

5.A
Cj
(5.A)

         

 
P
á

 

 

5.A
Cj
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.A
Cj
(5.A)

             

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Jarmila Steklá (St) 
Třídnictví: 7.C

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.C
D
(9.C)

6.A (Aj1)
Aj
(6.A)

7.C
D
(7.C)

   

7.C (Aj)
Aj
(7.C)

       

 
Ú
t

 

 

6.B (Aj1)
Aj
(6.B)

9.B (Aj1) +
Aj
(9.B)

7.A (Aj1)
Aj
(7.A)

 

7.C (Nj)
Nj

         

 
S
t

 

   

7.A (Aj1)
Aj
(7.A)

7.C (Aj)
Aj

6.A (Aj1)
Aj
(6.A)

           

 
Č
t

 

 

9.B (Aj1) +
Aj

6.B (Aj1)
Aj
(6.B)

7.A (Aj1)
Aj

6.A (Aj1)
Aj
(6.A)

7.C
D
(7.C)

         

 
P
á

 

 

9.C
D
(9.C)

7.C (Nj)
Nj
(7.C)

6.B (Aj1)
Aj
(6.B)

7.C (Aj)
Aj
(7.C)

9.B (Aj1) +
Aj
(9.B)

7.C
VkO
(7.C)

       

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Alena Škodová (Sk) 
Třídnictví: 7.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

8.B
Ch
(8.B)

8.A
M
(8.A)

 

7.B
M
(7.B)

           

 
Ú
t

 

 

7.B
M
(7.B)

7.A
M
(7.A)

8.A (Ma1)
M
(8.A)

9.A
Ch
(Fy)

9.B
Ch
(Fy)

9.C
Ch
(9.C)

       

 
S
t

 

 

7.B
M
(7.B)

   

7.A
M
(7.A)

8.A
Ch
(Fy)

9.C
Ch
(9.C)

       

 
Č
t

 

 

7.B
M
(7.B)

7.A
M
(7.A)

9.A
Ch
(9.A)

8.A (Ma1)
M
(8.A)

9.B
Ch
(9.B)

         

 
P
á

 

 

8.A
M
(8.A)

8.B
Ch
(8.B)

7.A
M
(7.A)

8.A
Ch
(Fy)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Věra Warthová (Wa) 
Třídnictví: 6.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

9.B
M
(9.B)

6.B
M
(6.B)

7.C
M
(7.C)

8.B
M
(8.B)

6.A
Z
(6.A)

       

 
Ú
t

 

 

8.B
M
(8.B)

6.B
M
(6.B)

7.C
M
(7.C)

9.B
M
(9.B)

9.C
Inf
(PC)

9.B
Inf
(PC)

       

 
S
t

 

   

7.C
M

6.B
M
(6.B)

9.B
M
(9.B)

           

 
Č
t

 

 

6.A
Z
(6.A)

9.B
M
(9.B)

8.B
M
(8.B)

5.A
Inf
(PC)

6.B
Inf

         

 
P
á

 

   

6.B
M
(6.B)

9.B
M
(9.B)

8.B
M
(8.B)

7.C
M
(7.C)

         

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Olga Zabranská (Za) 
Třídnictví: 2.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

2.B
Cj
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Pr
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

           

 
Ú
t

 

 

2.B
M
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

2.B
Tv
(Tv1)

2.B
Tv
(Tv1)

2.B
Hv
(2.B)

         

 
S
t

 

 

2.B
Cj
(2.B)

2.B
Pr
(2.B)

4.B
Pc
(4.B)

2.B
Vv
(2.B)

2.B
Vv
(2.B)

         

 
Č
t

 

 

2.B
Cj
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Pr
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

           

 
P
á

 

 

4.B
Pří
(4.B)

2.B
Cj
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

           

 

(rozvrh platný od 10.12.2018)

 Dagmar Zelená (Ze) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

   

6.A
VkZ
(6.A)

8.B
VoP
(8.B)

 

7.A
VkZ
(7.A)

6.B
VkZ
(6.B)

       

 
S
t

 

       

8.A
VoP
(8.A)

           

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

 

9.A
Spr
(9.A)

9.C
Spr
(9.C)

               

Zpracováno v systému Bakaláři