(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 1.A 
Třídní učitel: Taťana Dvořáková (Dv)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

M
Dv

Cj
Dv

Hv
Bo

Pr
Dv

           

 
Ú
t

 

 

Cj
Dv

M
Dv

Aj
Dv

Cj
Dv

           

 
S
t

 

 

Cj
Dv

M
Dv

Pr
Bo

Pr
Dv

           

 
Č
t

 

 

Cj
Dv

Aj
Dv

Tv
Dv

Tv
Dv

           

 
P
á

 

 

M
Dv

Cj
Dv

Vv
Dv

Vv
Dv

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 1.B 
Třídní učitel: Libuše Boháčová (Bo)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Bo

M
Bo

Aj
Dv

Hv
Bo

           

 
Ú
t

 

 

M
Bo

Cj
Bo

Pr
Bo

Cj
Bo

           

 
S
t

 

 

Cj
Bo

M
Bo

Aj
Dv

Pr
Bo

           

 
Č
t

 

 

Tv
Bo

Tv
Bo

Cj
Bo

Pr
Bo

           

 
P
á

 

 

M
Bo

Cj
Bo

Vv
Bo

Vv
Bo

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 2.A 
Třídní učitel: Eva Skalová (Sa)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

M
Sa

Cj
Sa

Pr
Sa

Cj
Sa

           

 
Ú
t

 

 

Cj
Sa

M
Sa

Pr
Sa

Cj
Sa

Hv
Sa

         

 
S
t

 

 

Cj
Sa

M
Sa

Aj
Če

Vv
Sa

Vv
Sa

         

 
Č
t

 

 

M
Sa

Cj
Sa

Tv
Sa

Tv
Sa

           

 
P
á

 

 

Aj
Če

Cj
Sa

Pr
Sa

Cj
Sa

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 2.B 
Třídní učitel: Olga Zabranská (Za)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Za

M
Za

Pr
Za

Cj
Za

           

 
Ú
t

 

 

M
Za

Cj
Za

Tv
Za

Tv
Za

Hv
Za

         

 
S
t

 

 

Cj
Za

Pr
Za

Aj
Kr

Vv
Za

Vv
Za

         

 
Č
t

 

 

Cj
Za

M
Za

Pr
Za

Cj
Za

           

 
P
á

 

 

Aj
Kr

Cj
Za

M
Za

Cj
Za

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 3.A 
Třídní učitel: Dana Kešnerová (Kn)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Kn

M
Kn

Hv
Hrb

Pr
Kn

Tv
Kn

         

 
Ú
t

 

 

Aj
Če

Cj
Hrb

Cj
Kn

Vv
Kn

M
Kn

         

 
S
t

 

 

Cj
Kn

M
Kn

Vv
Kn

Vv
Kn

Aj
Če

         

 
Č
t

 

 

Aj
Če

M
Kn

Cj
Kn

Tv
Kn

Pc
Hrb

         

 
P
á

 

 

M
Kn

Cj
Kn

Cj
Ver

Pr
Kn

Cj
Kn

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 3.B 
Třídní učitel: Jana Hrbková (Hrb)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Hrb

M
Hrb

Tv
Kn

Cj
Hrb

Hv
Hrb

         

 
Ú
t

 

 

M
Hrb

Aj
Če

Cj
Hrb

Vv
Hrb

Vv
Hrb

         

 
S
t

 

 

Cj
Hrb

M
Hrb

Pr
Hrb

Aj
Če

Cj
Hrb

         

 
Č
t

 

 

M
Hrb

Aj
Če

Cj
Hrb

Pc
Ver

Tv
Kn

         

 
P
á

 

 

Cj
Hrb

M
Hrb

Vv
Hrb

Pr
Hrb

Cj
Hrb

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 4.A 
Třídní učitel: Dana Červenková (Če)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Če

M
Če

Aj
Če

Cj
Če

Pc
Če

         

 
Ú
t

 

 

Tv
Kn

Tv
Kn

Cj
Če

M
Če

Vla
Kre

         

 
S
t

 

 

Cj
Če

M
Če

Hv
Sa

Vv
Kre

Vv
Kre

         

 
Č
t

 

 

Cj
Kre

Vla
Kre

Aj
Če

Cj
Kre

Vv
Kre

         

 
P
á

 

 

Pří
Sa

Cj
Če

M
Če

Aj
Če

Cj
Če

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 4.B 
Třídní učitel: Marie Kripnerová (Kr)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Tv
Kr

Tv
Kr

Cj
Kr

M
Kr

Cj
Kr

         

 
Ú
t

 

 

M
Kr

Aj
Kr

Cj
Kre

Hv
Kre

Vla
Kr

         

 
S
t

 

 

Cj
Kr

M
Kr

Pc
Za

Aj
Kr

Cj
Kr

         

 
Č
t

 

 

Cj
Kr

Aj
Kr

Cj
Kre

Vla
Kr

Vv
Kr

         

 
P
á

 

 

Pří
Za

Cj
Kr

M
Kr

Vv
Kr

Vv
Kr

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 5.A 
Třídní učitel: Markéta Smeliková (Sm)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Sm

M
Sm

Vla
Ver

Aj
Sm

Vv
Mi

Vv
Mi

       

 
Ú
t

 

 

M
Sm

Cj
Sm

Cj
Sm

Pří
Sm

Hv
Sm

         

 
S
t

 

 

Cj
Sm

M
Sm

Tv
Ho

Tv
Ho

Aj
Sm

Pc
Sm

       

 
Č
t

 

 

M
Sm

Vla
Ver

Aj
Sm

Inf
Wa

Cj
Sm

         

 
P
á

 

 

Cj
Sm

M
Sm

Cj
Sm

PGf
Sl

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 5.B 
Třídní učitel: Jana Verzichová (Ver)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Ver

M
Ver

Aj
Sm

Vla
Ver

Tv
Ver

Tv
Ver

       

 
Ú
t

 

 

M
Ver

Cj
Ver

Pří
Ver

Inf
Hu

           

 
S
t

 

 

Cj
Ver

M
Ver

Aj
Sm

M
Ver

Cj
Ver

Pc
Ver

       

 
Č
t

 

 

Vla
Ver

Aj
Sm

Cj
Ver

Hv
Sm

Cj
Ver

         

 
P
á

 

 

Cj
Ver

M
Ver

Vv
Mi

Vv
Mi

PGf
Sl

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 6.A 
Třídní učitel: Dagmar Hulešová (Hu)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Pl

Aj (Aj1)
St

M
Hu

Hv
Pi

Inf
Hu

Z
Wa

       

Aj (Aj2)
La

 
Ú
t

 

 

D
Du

VkZ
Ze

Pp
Ja

Nj (Nj)
Hv

Vv (VV1)
Ps

Vv (VV1)
Ps

       

Fj (Fj)
Jo

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 
S
t

 

 

M
Hu

VkO
Du

Cj
Pl

Aj (Aj1)
St

PGf
Sl

Fy
Go

       

Aj (Aj2)
La

 
Č
t

 

 

Z
Wa

PGf
Sl

M
Hu

Aj (Aj1)
St

Cj
Pl

Pp
Ja

       

Aj (Aj2)
La

 
P
á

 

 

M
Hu

Cj
Pl

Nj (Nj)
Hv

D
Du

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

       

Fj (Fj)
Jo

Tv (Dív)
Pi

Tv (Dív)
Pi

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 6.B 
Třídní učitel: Věra Warthová (Wa)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Pp
Ja

Fy
Go

M
Wa

Nj (Nj)
Hv

D
Du

Z
Hu

       

Fj (Fj)
Jo

 
Ú
t

 

 

Aj (Aj2)
La

M
Wa

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

Cj
Pl

VkZ
Ze

       

Aj (Aj1)
St

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

 
S
t

 

 

Dum
Ps

Cj
Pl

M
Wa

Pp
Ja

Z
Hu

D
Du

       

 
Č
t

 

 

VkO
Du

Aj (Aj2)
La

PGf
Sl

Nj (Nj)
Hv

Inf
Wa

Cj
Pl

 

Tv (Dív)
Pi

Tv (Dív)
Pi

 

Aj (Aj1)
St

Fj (Fj)
Jo

 
P
á

 

 

Cj
Pl

M
Wa

Aj (Aj2)
La

Hv
Pi

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

       

Aj (Aj1)
St

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 7.A 
Třídní učitel: Štěpánka Pekárková (Pe)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Cj
Pe

Inf
Hu

Nj (Nj)
Du

Fy
Go

Vv
Pe

Vv
Pe

       

Fj (Fj)
Jo

 
Ú
t

 

 

Cj
Pe

M
Sk

Aj (Aj1)
St

Pp
Ja

VkZ
Ze

         

Aj (Aj2)
Ma

 
S
t

 

 

Cj
Pe

Aj (Aj1)
St

Z
Du

M
Sk

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

PGf
Sl

   

Aj (Aj2)
Ma

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

 
Č
t

 

 

Cj
Pe

M
Sk

Aj (Aj1)
St

D
Du

Hv
Pi

Fy
Go

       

Aj (Aj2)
Ma

 
P
á

 

 

Nj (Nj)
Du

D
Du

M
Sk

Pp
Ja

Z
Du

VkO
Ke

       

Fj (Fj)
Jo

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 7.B 
Třídní učitel: Alena Škodová (Sk)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

Cj
Pe

D
Ke

M
Sk

Aj (Aj)
Ma

Pp
Ja

       

 
Ú
t

 

 

M
Sk

Cj
Pe

Fj (Fj)
Jo

Z
Ka

Cj
Pe

VkZ
Ka

       

Nj (Nj)
Du

 
S
t

 

 

M
Sk

D
Ke

Hv
Pi

Inf
Hu

Fy
Go

Aj (Aj)
Ma

       

 
Č
t

 

 

M
Sk

Aj (Aj)
Ma

Fj (Fj)
Jo

Cj
Pe

Vv
Mi

Vv
Mi

 

PGf
Sl

   

Nj (Nj)
Du

 
P
á

 

 

Z
Ka

Tv (Dív)
Ke

Tv (Dív)
Ke

VkO
Ke

Pp
Ja

Fy
Go

       

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 7.C 
Třídní učitel: Jarmila Steklá (St)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

Pp
Ja

D
St

M
Wa

Cj
Hv

Aj (Aj)
St

       

 
Ú
t

 

 

Dum
Ps

Cj
Hv

M
Wa

Z
Du

Nj (Nj)
St

VkZ
Os

 

Inf
Sl

   

Fj (Fj)
Jo

 
S
t

 

 

Fy
Go

M
Wa

Aj (Aj)
St

Cj
Hv

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

       

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

 
Č
t

 

 

Cj
Hv

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

Hv
Pi

D
St

 

PGf
Sl

     

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 
P
á

 

 

Pp
Ja

Nj (Nj)
St

Fy
Go

Aj (Aj)
St

M
Wa

VkO
St

       

Fj (Fj)
Jo

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 7.D 
Třídní učitel: Anna Gonzalezová (Go)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Fj (Fj)
Jo

Aj (Aj)
Ma

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

Pp
Ja

Hv
Pi

       

Nj (Nj)
La

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

 
Ú
t

 

 

Cj
Pl

Cj
Pl

Dum
Ps

M
Go

Z
Du

Fy
Go

       

 
S
t

 

 

VkO
Ke

Pp
Ja

M
Go

Fy
Go

Aj (Aj)
Ma

D
Ke

       

 
Č
t

 

 

D
Ke

M
Go

Cj
Pl

VkZ
Ke

Aj (Aj)
Ma

Inf
Sl

       

 
P
á

 

 

M
Go

Tv (Dív)
Ke

Tv (Dív)
Ke

Fj (Fj)
Jo

Cj
Pl

PGf
Sl

       

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

Nj (Nj)
La

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 8.A 
Třídní učitel: Heřman Kempfer (Ke)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Fy
Go

M
Sk

Aj (Aj1)
La

Cj
Pl

D
Ke

 

Tv (Dív)
Ke

Tv (Dív)
Ke

   

Aj (Aj2)
Ma

 
Ú
t

 

 

Pp
Os

Hv
Pi

(Ma1)
Sk

Aj (Aj1)
La

Z
Ka

Nj (Nj2)
La

 

Vv (VV1)
Ps

Vv (VV1)
Ps

 

Fj (Fj)
Jo

(Ma2)
Pl

Aj (Aj2)
Ma

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

Nj (Nj)
Du

 
S
t

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

Pp
Os

D
Ke

Z
Ka

Ch
Sk

Inf
Sl

       

 
Č
t

 

 

Cj (Cj1)
Ha

Cj
Pl

VkO
Ke

(Ma1)
Sk

VoP
Ce

Nj (Nj2)
La

Fj (Fj)
Jo

     

Cj (Cj2)
Pl

(Ma2)
Pl

Nj (Nj)
Du

 
P
á

 

 

M
Sk

Aj (Aj1)
La

Cj (Cj1)
Ha

Ch
Sk

Fy
Go

         

Aj (Aj2)
Ma

Cj (Cj2)
Pl

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 8.B 
Třídní učitel: Adam Janoušek (Ja)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Ch
Sk

Cj
Pl

Pp
Ja

Aj (Aj1)
La

M
Wa

Z
Ka

 

Nj (Nj)
Du

Nj (Nj)
Du

 

Aj (Aj2)
Ma

 
Ú
t

 

 

M
Wa

Fy
Go

VoP
Ze

Cj
Pl

Aj (Aj1)
La

Nj (Nj2)
La

       

Aj (Aj2)
Ma

Fj (Fj)
Jo

 
S
t

 

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

Dum
Ps

Aj (Aj1)
La

Cj
Pl

Vv (VV1)
Ps

Vv (VV1)
Ps

       

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

Aj (Aj2)
Ma

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 
Č
t

 

 

Fy
Go

Hv
Pi

M
Wa

Pp
Ja

D
Ke

Nj (Nj2)
La

Fj (Fj)
Jo

     

 
P
á

 

 

VkO
Ke

Ch
Sk

Inf
Sl

M
Wa

D
Ke

Cj
Pl

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 9.A 
Třídní učitel: Marie Laláková (La)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

M
Hu

Cj
Hv

D
Ka

Z
Du

Aj (Aj)
La

Fj (Fj)
Jo

       

AJK (Ajk)
Ma

Nj (Nj)
Hv

 
Ú
t

 

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

M
Hu

Cj
Hv

Ch
Sk

Hv
Pi

 

Inf
Sl

     

 
S
t

 

 

Cj
Hv

Cj
Hv

M
Hu

Pp
Os

Z
Du

Aj (Aj)
La

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

 
Č
t

 

 

M
Hu

VkO
Ke

Ch
Sk

Fy
Go

Aj (Aj)
La

Fj (Fj)
Jo

       

AJK (Ajk)
Ma

Nj (Nj)
Hv

 
P
á

 

 

Spr
Ce

Cj
Hv

M
Hu

D
Ka

Vv
Mi

Vv
Mi

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 9.B 
Třídní učitel: Iva Kašubová (Ka)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

Nj (Nj)
Hv

M
Wa

Fy
Go

VkO
Ka

D
Ka

Fj (Fj)
Jo

 

Vv (VV2)
Mi

Vv (VV2)
Mi

 

AJK (Ajk)
Ma

Vv (VV1)
Pe

Vv (VV1)
Pe

 
Ú
t

 

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

Aj (Aj1)
St

Pp
Os

M
Wa

Ch
Sk

Inf
Wa

       

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

 
S
t

 

 

Cj
Ha

Cj
Ha

Z
Ka

M
Wa

D
Ka

Hv
Pi

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
St

M
Wa

Cj
Ha

Cj
Ha

Ch
Sk

Fj (Fj)
Jo

 

Nj (Nj)
Hv

   

Aj (Aj2)
La

AJK (Ajk)
Ma

Aj (Aj3)
Ma

 
P
á

 

 

Spr
Ze

Z
Ka

M
Wa

Cj
Ha

Aj (Aj1)
St

         

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Třída: 9.C 
Třídní učitel: Hana Havránková (Hv)

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

D
St

VkO
Ke

Cj
Hv

M
Hu

Fy
Go

AJK (Ajk)
Ma

       

Nj (Nj)
Hv

 
Ú
t

 

 

Cj
Hv

Aj (Aj1)
St

M
Hu

Dum
Ps

Inf
Wa

Ch
Sk

 

Fj (Fj)
Jo

Fj (Fj)
Jo

 

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

 
S
t

 

 

Pp
Os

Z
Ka

Vv (VV1)
Sl

Vv (VV1)
Sl

Hv
Pi

Ch
Sk

 

Tv (Chl)
Ho

Tv (Chl)
Ho

 

Vv (VV2)
Ps

Vv (VV2)
Ps

Tv (Dív)
Ja

Tv (Dív)
Ja

 
Č
t

 

 

Aj (Aj1)
St

Cj
Hv

Cj
Hv

M
Hu

VCM (VCM1)
Go

AJK (Ajk)
Ma

       

Aj (Aj2)
La

VCM (VCM2)
Hv

Nj (Nj)
Hv

Aj (Aj3)
Ma

 
P
á

 

 

D
St

Spr
Ce

Z
Ka

M
Hu

Aj (Aj1)
St

         

Aj (Aj2)
La

Aj (Aj3)
Ma

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Libuše Boháčová (Bo) 
Třídnictví: 1.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

1.B
Cj
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.A
Hv
(1.A)

1.B
Hv
(1.B)

           

 
Ú
t

 

 

1.B
M
(1.B)

1.B
Cj
(1.B)

1.B
Pr
(1.B)

1.B
Cj
(1.B)

           

 
S
t

 

 

1.B
Cj
(1.B)

1.B
M
(1.B)

1.A
Pr
(1.A)

1.B
Pr
(1.B)

           

 
Č
t

 

 

1.B
Tv
(Tv1)

1.B
Tv
(Tv1)

1.B
Cj
(1.B)

1.B
Pr
(1.B)

           

 
P
á

 

 

1.B
M
(1.B)

1.B
Cj
(1.B)

1.B
Vv
(1.B)

1.B
Vv
(1.B)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Štěpánka Čechová (Ce) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

         

8.A
VoP
(8.A)

         

 
P
á

 

 

9.A
Spr
(9.A)

9.C
Spr
(9.C)

               

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Dana Červenková (Če) 
Třídnictví: 4.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

4.A
Aj
(4.A)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
Pc
(4.A)

         

 
Ú
t

 

 

3.A
Aj
(3.A)

3.B
Aj
(3.B)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

           

 
S
t

 

 

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

2.A
Aj
(2.A)

3.B
Aj
(3.B)

3.A
Aj
(3.A)

         

 
Č
t

 

 

3.A
Aj
(3.A)

3.B
Aj
(3.B)

4.A
Aj
(4.A)

             

 
P
á

 

 

2.A
Aj
(2.A)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
M
(4.A)

4.A
Aj
(4.A)

4.A
Cj
(4.A)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Eva Dubišarová (Du) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

7.A (Nj)
Nj
(7.A)

9.A
Z
(9.A)

6.B
D
(6.B)

   

8.B (Nj)
Nj
(8.B)

8.B (Nj)
Nj
(8.B)

 

 
Ú
t

 

 

6.A
D
(6.A)

 

7.B (Nj)
Nj
(7.B)

7.C
Z
(7.C)

7.D
Z
(7.D)

8.A (Nj)
Nj

       

 
S
t

 

   

6.A
VkO
(6.A)

7.A
Z
(7.A)

 

9.A
Z
(9.A)

6.B
D
(6.B)

       

 
Č
t

 

 

6.B
VkO
(6.B)

 

7.B (Nj)
Nj

7.A
D
(7.A)

 

8.A (Nj)
Nj

       

 
P
á

 

 

7.A (Nj)
Nj
(7.A)

7.A
D
(7.A)

 

6.A
D
(6.A)

7.A
Z
(7.A)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Taťana Dvořáková (Dv) 
Třídnictví: 1.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

1.A
M
(1.A)

1.A
Cj
(1.A)

1.B
Aj
(1.B)

1.A
Pr
(1.A)

           

 
Ú
t

 

 

1.A
Cj
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.A
Aj
(1.A)

1.A
Cj
(1.A)

           

 
S
t

 

 

1.A
Cj
(1.A)

1.A
M
(1.A)

1.B
Aj
(1.B)

1.A
Pr
(1.A)

           

 
Č
t

 

 

1.A
Cj
(1.A)

1.A
Aj
(1.A)

1.A
Tv
(Tv1)

1.A
Tv
(Tv1)

           

 
P
á

 

 

1.A
M
(1.A)

1.A
Cj
(1.A)

1.A
Vv
(1.A)

1.A
Vv
(1.A)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Anna Gonzalezová (Go) 
Třídnictví: 7.D

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

8.A
Fy
(Fy)

6.B
Fy
(Fy)

9.B
Fy
(Fy)

7.A
Fy
(Fy)

9.C
Fy
(9.C)

         

 
Ú
t

 

   

8.B
Fy
(Fy)

 

7.D
M
(7.D)

 

7.D
Fy
(Fy)

       

 
S
t

 

 

7.C
Fy
(Fy)

 

7.D
M
(7.D)

7.D
Fy
(Fy)

7.B
Fy
(7.B)

6.A
Fy
(Fy)

       

 
Č
t

 

 

8.B
Fy
(Fy)

7.D
M
(7.D)

 

9.A
Fy
(Fy)

9.C (VCM1)
VCM
(9.C)

7.A
Fy
(Fy)

       

 
P
á

 

 

7.D
M
(7.D)

 

7.C
Fy
(Fy)

 

8.A
Fy
(Fy)

7.B
Fy
(Fy)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Jana Hodanová (Ha) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

 

9.B
Cj
(9.B)

9.B
Cj
(9.B)

               

 
Č
t

 

 

8.A (Cj1)
Cj
(8.A)

 

9.B
Cj
(9.B)

9.B
Cj
(9.B)

           

 
P
á

 

     

8.A (Cj1)
Cj
(8.A)

9.B
Cj
(9.B)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Jan Horák (Ho) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

8.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

8.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

5.A
Tv
(Tv1)

5.A
Tv

7.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

7.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

9.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

9.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

   

7.B (Chl) +
Tv
(Tv1)

7.B (Chl) +
Tv
(Tv1)

 

6.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

6.A (Chl) +
Tv
(Tv1)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Jana Hrbková (Hrb) 
Třídnictví: 3.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

3.B
Cj
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.A
Hv
(3.A)

3.B
Cj
(3.B)

3.B
Hv
(3.B)

         

 
Ú
t

 

 

3.B
M
(3.B)

3.A
Cj
(3.A)

3.B
Cj
(3.B)

3.B
Vv
(3.B)

3.B
Vv
(3.B)

         

 
S
t

 

 

3.B
Cj
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.B
Pr
(3.B)

 

3.B
Cj
(3.B)

         

 
Č
t

 

 

3.B
M
(3.B)

 

3.B
Cj
(3.B)

 

3.A
Pc
(3.A)

         

 
P
á

 

 

3.B
Cj
(3.B)

3.B
M
(3.B)

3.B
Vv
(3.B)

3.B
Pr
(3.B)

3.B
Cj
(3.B)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Dagmar Hulešová (Hu) 
Třídnictví: 6.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.A
M
(9.A)

7.A
Inf
(PC)

6.A
M
(6.A)

9.C
M
(9.C)

6.A
Inf
(PC)

6.B
Z
(6.B)

       

 
Ú
t

 

   

9.A
M
(9.A)

9.C
M
(9.C)

5.B
Inf
(PC)

           

 
S
t

 

 

6.A
M
(6.A)

 

9.A
M
(9.A)

7.B
Inf
(PC)

6.B
Z
(6.B)

         

 
Č
t

 

 

9.A
M
(9.A)

 

6.A
M
(6.A)

9.C
M
(9.C)

           

 
P
á

 

 

6.A
M
(6.A)

 

9.A
M
(9.A)

9.C
M
(9.C)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Adam Janoušek (Ja) 
Třídnictví: 8.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

6.B
Pp
(6.B)

7.C
Pp
(7.C)

8.B
Pp
(8.B)

 

7.D
Pp
(7.D)

7.B
Pp
(7.B)

       

 
Ú
t

 

9.A (Dív) +
Tv
(Tv1)

9.A (Dív) +
Tv
(Tv1)

 

6.A
Pp
(6.A)

7.A
Pp
(7.A)

           

 
S
t

 

8.B (Dív)
Tv
(Tv2)

8.B (Dív)
Tv
(Tv2)

7.D
Pp
(7.D)

 

6.B
Pp
(6.B)

7.A (Dív) +
Tv
(Tv2)

7.A (Dív) +
Tv
(Tv2)

 

9.C (Dív)
Tv
(Tv2)

9.C (Dív)
Tv
(Tv2)

 

 
Č
t

 

       

8.B
Pp
(8.B)

 

6.A
Pp
(6.A)

       

 
P
á

 

 

7.C
Pp
(7.C)

   

7.A
Pp
(7.A)

7.B
Pp
(7.B)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Michaela Jordáková (Jo) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.D (Fj)
Fj

 

7.A (Fj)
Fj

6.B (Fj)
Fj

 

9.A (Fj) +
Fj
(9.A)

       

 
Ú
t

 

     

7.B (Fj)
Fj

6.A (Fj)
Fj

7.C (Fj)
Fj
(7.C)

8.A (Fj) +
Fj
(8.B)

 

9.C (Fj)
Fj
(9.C)

9.C (Fj)
Fj
(9.C)

 

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

     

7.B (Fj)
Fj
(7.B)

6.B (Fj)
Fj

 

9.A (Fj) +
Fj
(9.B)

8.A (Fj) +
Fj
(8.A)

     

 
P
á

 

 

7.A (Fj)
Fj

7.C (Fj)
Fj

6.A (Fj)
Fj

7.D (Fj)
Fj

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Hana Havránková (Hv) 
Třídnictví: 9.C

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.B (Nj)
Nj
(9.B)

9.A
Cj
(9.A)

9.C
Cj
(9.C)

6.B (Nj)
Nj
(6.B)

7.C
Cj
(7.C)

9.A (Nj) +
Nj
(9.C)

       

 
Ú
t

 

 

9.C
Cj
(9.C)

7.C
Cj
(7.C)

9.A
Cj
(9.A)

6.A (Nj)
Nj
(6.A)

           

 
S
t

 

 

9.A
Cj
(9.A)

9.A
Cj
(9.A)

 

7.C
Cj
(7.C)

           

 
Č
t

 

 

7.C
Cj
(7.C)

9.C
Cj
(9.C)

9.C
Cj
(9.C)

6.B (Nj)
Nj
(6.B)

9.C (VCM2)
VCM

9.A (Nj) +
Nj
(9.C)

 

9.B (Nj)
Nj
(9.B)

   

 
P
á

 

   

9.A
Cj
(9.A)

6.A (Nj)
Nj
(6.A)

             

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Eva Osvaldová (Os) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

 

8.A
Pp
(8.A)

 

9.B
Pp
(9.B)

   

7.C
VkZ
(7.C)

       

 
S
t

 

 

9.C
Pp
(9.C)

8.A
Pp
(8.A)

 

9.A
Pp
(9.A)

           

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Štěpánka Pekárková (Pe) 
Třídnictví: 7.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.A
Cj
(7.A)

7.B
Cj
(7.B)

7.D (VV1)
Vv
(Vv)

7.D (VV1)
Vv
(Vv)

7.A
Vv
(Vv)

7.A
Vv
(Vv)

 

9.B (VV1)
Vv
(9.B)

9.B (VV1)
Vv
(9.B)

 

 
Ú
t

 

 

7.A
Cj
(7.A)

7.B
Cj
(7.B)

6.B (VV1)
Vv
(Vv)

6.B (VV1)
Vv
(Vv)

7.B
Cj
(7.B)

         

 
S
t

 

 

7.A
Cj
(7.A)

                 

 
Č
t

 

 

7.A
Cj
(7.A)

7.C (VV1)
Vv
(Vv)

7.C (VV1)
Vv
(Vv)

7.B
Cj
(7.B)

           

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Radmila Pešlová (Ps) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

 

7.C
Dum
(7.C)

 

7.D
Dum
(7.D)

9.C
Dum
(9.C)

6.A (VV1)
Vv
(Vv)

6.A (VV1)
Vv
(Vv)

 

8.A (VV1)
Vv
(8.A)

8.A (VV1)
Vv
(8.A)

 

 
S
t

 

 

6.B
Dum
(6.B)

8.B
Dum
(8.B)

9.C (VV2)
Vv
(Vv)

9.C (VV2)
Vv
(Vv)

8.B (VV1)
Vv
(8.B)

8.B (VV1)
Vv
(8.B)

       

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Veronika Pilařová (Pl) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

6.A
Cj
(6.A)

8.B
Cj
(8.B)

 

8.A
Cj
(8.A)

           

 
Ú
t

 

 

7.D
Cj
(7.D)

7.D
Cj
(7.D)

8.A (Ma2)
M

8.B
Cj
(8.B)

6.B
Cj
(6.B)

         

 
S
t

 

   

6.B
Cj
(6.B)

6.A
Cj
(6.A)

8.B
Cj
(8.B)

           

 
Č
t

 

 

8.A (Cj2)
Cj

8.A
Cj
(8.A)

7.D
Cj
(7.D)

8.A (Ma2)
M

6.A
Cj
(6.A)

6.B
Cj
(6.B)

       

 
P
á

 

 

6.B
Cj
(6.B)

6.A
Cj
(6.A)

8.A (Cj2)
Cj

 

7.D
Cj
(7.D)

8.B
Cj
(8.B)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Iva Kašubová (Ka) 
Třídnictví: 9.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

9.A
D
(9.A)

9.B
VkO
(9.B)

9.B
D
(9.B)

8.B
Z
(8.B)

       

 
Ú
t

 

       

7.B
Z
(7.B)

8.A
Z
(8.A)

7.B
VkZ
(7.B)

       

 
S
t

 

   

9.C
Z
(9.C)

9.B
Z
(9.B)

8.A
Z
(8.A)

9.B
D
(9.B)

         

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

 

7.B
Z
(7.B)

9.B
Z
(9.B)

9.C
Z
(9.C)

9.A
D
(9.A)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Heřman Kempfer (Ke) 
Třídnictví: 8.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

9.C
VkO
(9.C)

7.B
D
(7.B)

 

8.A
D
(8.A)

 

8.A (Dív)
Tv
(Tv1)

8.A (Dív)
Tv
(Tv1)

   

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

 

7.D
VkO
(7.D)

7.B
D
(7.B)

8.A
D
(8.A)

   

7.D
D
(7.D)

       

 
Č
t

 

 

7.D
D
(7.D)

9.A
VkO
(9.A)

8.A
VkO
(8.A)

7.D
VkZ
(7.D)

8.B
D
(8.B)

         

 
P
á

 

 

8.B
VkO
(8.B)

7.B (Dív) +
Tv
(Tv2)

7.B (Dív) +
Tv
(Tv2)

7.B
VkO
(7.B)

8.B
D
(8.B)

7.A
VkO
(7.A)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Dana Kešnerová (Kn) 
Třídnictví: 3.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

3.A
Cj
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.B
Tv
(Tv1)

3.A
Pr
(3.A)

3.A
Tv
(Tv1)

         

 
Ú
t

 

 

4.A
Tv
(Tv2)

4.A
Tv
(Tv2)

3.A
Cj
(3.A)

3.A
Vv
(3.A)

3.A
M
(3.A)

         

 
S
t

 

 

3.A
Cj
(3.A)

3.A
M
(3.A)

3.A
Vv
(3.A)

3.A
Vv
(3.A)

           

 
Č
t

 

   

3.A
M
(3.A)

3.A
Cj
(3.A)

3.A
Tv

3.B
Tv
(Tv1)

         

 
P
á

 

 

3.A
M
(3.A)

3.A
Cj
(3.A)

 

3.A
Pr
(3.A)

3.A
Cj
(3.A)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Věra Krekulová (Kre) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

     

4.B
Cj
(4.B)

4.B
Hv
(4.B)

4.A
Vla
(4.A)

         

 
S
t

 

       

4.A
Vv
(4.A)

4.A
Vv
(4.A)

         

 
Č
t

 

 

4.A
Cj
(4.A)

4.A
Vla
(4.A)

4.B
Cj
(4.B)

4.A
Cj
(4.A)

4.A
Vv
(4.A)

         

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Marie Kripnerová (Kr) 
Třídnictví: 4.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

4.B
Tv
(Tv1)

4.B
Tv
(Tv1)

4.B
Cj
(4.B)

4.B
M
(4.B)

4.B
Cj
(4.B)

         

 
Ú
t

 

 

4.B
M
(4.B)

4.B
Aj
(4.B)

   

4.B
Vla
(4.B)

         

 
S
t

 

 

4.B
Cj
(4.B)

4.B
M
(4.B)

2.B
Aj
(2.B)

4.B
Aj
(4.B)

4.B
Cj
(4.B)

         

 
Č
t

 

 

4.B
Cj
(4.B)

4.B
Aj
(4.B)

 

4.B
Vla
(4.B)

4.B
Vv
(4.B)

         

 
P
á

 

 

2.B
Aj
(2.B)

4.B
Cj
(4.B)

4.B
M
(4.B)

4.B
Vv
(4.B)

4.B
Vv
(4.B)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Marie Laláková (La) 
Třídnictví: 9.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.D (Nj)
Nj
(7.D)

6.A (Aj2)
Aj

8.A (Aj1)
Aj
(8.A)

8.B (Aj1)
Aj
(8.B)

9.A (Aj)
Aj
(9.A)

         

 
Ú
t

 

 

6.B (Aj2)
Aj

9.B (Aj2) +
Aj
(9.C)

 

8.A (Aj1)
Aj

8.B (Aj1)
Aj
(8.B)

8.A (Nj2) +
Nj
(8.A)

       

 
S
t

 

     

8.B (Aj1)
Aj
(8.B)

6.A (Aj2)
Aj

 

9.A (Aj)
Aj
(9.A)

       

 
Č
t

 

 

9.B (Aj2) +
Aj
(9.C)

6.B (Aj2)
Aj

 

6.A (Aj2)
Aj

9.A (Aj)
Aj
(9.A)

8.A (Nj2) +
Nj
(8.A)

       

 
P
á

 

   

8.A (Aj1)
Aj
(8.A)

6.B (Aj2)
Aj

7.D (Nj)
Nj
(7.D)

9.B (Aj2) +
Aj
(9.C)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Dagmar Mádlová (Ma) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

7.D (Aj)
Aj
(7.D)

8.A (Aj2)
Aj

8.B (Aj2)
Aj

7.B (Aj)
Aj
(7.B)

9.A (Ajk) +
AJK
(9.B)

       

 
Ú
t

 

   

9.B (Aj3) +
Aj

7.A (Aj2)
Aj

8.A (Aj2)
Aj
(8.A)

8.B (Aj2)
Aj

         

 
S
t

 

   

7.A (Aj2)
Aj

8.B (Aj2)
Aj

 

7.D (Aj)
Aj
(7.D)

7.B (Aj)
Aj
(7.B)

       

 
Č
t

 

 

9.B (Aj3) +
Aj
(9.B)

7.B (Aj)
Aj
(7.B)

7.A (Aj2)
Aj
(7.A)

 

7.D (Aj)
Aj
(7.D)

9.A (Ajk) +
AJK
(9.A)

       

 
P
á

 

   

8.A (Aj2)
Aj

   

9.B (Aj3) +
Aj

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Martina Miženková (Mi) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

7.D (VV2)
Vv
(7.D)

7.D (VV2)
Vv
(7.D)

5.A
Vv
(5.A)

5.A
Vv
(5.A)

 

9.B (VV2)
Vv
(Vv)

9.B (VV2)
Vv
(Vv)

 

 
Ú
t

 

     

6.B (VV2)
Vv
(6.B)

6.B (VV2)
Vv
(6.B)

6.A (VV2)
Vv
(6.A)

6.A (VV2)
Vv
(6.A)

 

8.A (VV2)
Vv
(Vv)

8.A (VV2)
Vv
(Vv)

 

 
S
t

 

         

8.B (VV2)
Vv
(Vv)

8.B (VV2)
Vv
(Vv)

       

 
Č
t

 

   

7.C (VV2)
Vv
(7.C)

7.C (VV2)
Vv
(7.C)

 

7.B
Vv
(Vv)

7.B
Vv
(Vv)

       

 
P
á

 

     

5.B
Vv
(Vv)

5.B
Vv
(Vv)

9.A
Vv
(Vv)

9.A
Vv
(Vv)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Jana Verzichová (Ver) 
Třídnictví: 5.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

5.B
Cj
(5.B)

5.B
M
(5.B)

5.A
Vla
(5.A)

5.B
Vla
(5.B)

5.B
Tv
(Tv2)

5.B
Tv
(Tv2)

       

 
Ú
t

 

 

5.B
M
(5.B)

5.B
Cj
(5.B)

5.B
Pří
(5.B)

             

 
S
t

 

 

5.B
Cj
(5.B)

5.B
M
(5.B)

 

5.B
M
(5.B)

5.B
Cj
(5.B)

5.B
Pc
(5.B)

       

 
Č
t

 

 

5.B
Vla
(5.B)

5.A
Vla
(5.A)

5.B
Cj
(5.B)

3.B
Pc
(3.B)

5.B
Cj
(5.B)

         

 
P
á

 

 

5.B
Cj
(5.B)

5.B
M
(5.B)

3.A
Cj
(3.A)

             

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Radek Pilc (Pi) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

       

6.A
Hv
(6.A)

 

7.D
Hv
(7.D)

       

 
Ú
t

 

   

8.A
Hv
(8.A)

   

9.A
Hv
(9.A)

         

 
S
t

 

     

7.B
Hv
(7.B)

 

9.C
Hv
(9.C)

9.B
Hv
(9.B)

       

 
Č
t

 

   

8.B
Hv
(8.B)

 

7.C
Hv
(7.C)

7.A
Hv
(7.A)

   

6.B (Dív)
Tv
(Tv1)

6.B (Dív)
Tv
(Tv1)

 

 
P
á

 

       

6.B
Hv
(6.B)

6.A (Dív)
Tv
(Tv2)

6.A (Dív)
Tv
(Tv2)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Eva Skalová (Sa) 
Třídnictví: 2.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

2.A
M
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Pr
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

           

 
Ú
t

 

 

2.A
Cj
(2.A)

2.A
M
(2.A)

2.A
Pr
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Hv
(2.A)

         

 
S
t

 

 

2.A
Cj
(2.A)

2.A
M
(2.A)

4.A
Hv
(4.A)

2.A
Vv
(2.A)

2.A
Vv
(2.A)

         

 
Č
t

 

 

2.A
M
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Tv
(Tv2)

2.A
Tv
(Tv2)

           

 
P
á

 

 

4.A
Pří
(4.A)

2.A
Cj
(2.A)

2.A
Pr
(2.A)

2.A
Cj
(2.A)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Olga Sklenářová (Sl) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

             

9.A
Inf
(PC)

7.C
Inf
(PC)

   

 
S
t

 

     

9.C (VV1)
Vv
(9.C)

9.C (VV1)
Vv
(9.C)

6.A
PGf
(PC)

8.A
Inf
(PC)

 

7.A
PGf
(PC)

   

 
Č
t

 

   

6.A
PGf

6.B
PGf
(PC)

   

7.D
Inf
(PC)

7.C
PGf
(PC)

7.B
PGf
(PC)

   

 
P
á

 

     

8.B
Inf
(PC)

5.A
PGf
(PC)

5.B
PGf
(PC)

7.D
PGf
(PC)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Markéta Smeliková (Sm) 
Třídnictví: 5.A

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

5.A
Cj
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.B
Aj
(5.B)

5.A
Aj
(5.A)

           

 
Ú
t

 

 

5.A
M
(5.A)

5.A
Cj
(5.A)

5.A
Cj
(5.A)

5.A
Pří
(5.A)

5.A
Hv
(5.A)

         

 
S
t

 

 

5.A
Cj
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.B
Aj
(5.B)

 

5.A
Aj
(5.A)

5.A
Pc
(5.A)

       

 
Č
t

 

 

5.A
M
(5.A)

5.B
Aj
(5.B)

5.A
Aj
(5.A)

5.B
Hv
(5.B)

5.A
Cj
(5.A)

         

 
P
á

 

 

5.A
Cj
(5.A)

5.A
M
(5.A)

5.A
Cj
(5.A)

             

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Jarmila Steklá (St) 
Třídnictví: 7.C

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.C
D
(9.C)

6.A (Aj1)
Aj
(6.A)

7.C
D
(7.C)

   

7.C (Aj)
Aj
(7.C)

       

 
Ú
t

 

 

6.B (Aj1)
Aj
(6.B)

9.B (Aj1) +
Aj
(9.B)

7.A (Aj1)
Aj
(7.A)

 

7.C (Nj)
Nj

         

 
S
t

 

   

7.A (Aj1)
Aj
(7.A)

7.C (Aj)
Aj

6.A (Aj1)
Aj
(6.A)

           

 
Č
t

 

 

9.B (Aj1) +
Aj

6.B (Aj1)
Aj
(6.B)

7.A (Aj1)
Aj

6.A (Aj1)
Aj
(6.A)

7.C
D
(7.C)

         

 
P
á

 

 

9.C
D
(9.C)

7.C (Nj)
Nj
(7.C)

6.B (Aj1)
Aj
(6.B)

7.C (Aj)
Aj
(7.C)

9.B (Aj1) +
Aj
(9.B)

7.C
VkO
(7.C)

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Alena Škodová (Sk) 
Třídnictví: 7.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

8.B
Ch
(8.B)

8.A
M
(8.A)

 

7.B
M
(7.B)

           

 
Ú
t

 

 

7.B
M
(7.B)

7.A
M
(7.A)

8.A (Ma1)
M
(8.A)

9.A
Ch
(Fy)

9.B
Ch
(Fy)

9.C
Ch
(9.C)

       

 
S
t

 

 

7.B
M
(7.B)

   

7.A
M
(7.A)

8.A
Ch
(Fy)

9.C
Ch
(9.C)

       

 
Č
t

 

 

7.B
M
(7.B)

7.A
M
(7.A)

9.A
Ch
(9.A)

8.A (Ma1)
M
(8.A)

9.B
Ch
(9.B)

         

 
P
á

 

 

8.A
M
(8.A)

8.B
Ch
(8.B)

7.A
M
(7.A)

8.A
Ch
(Fy)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Věra Warthová (Wa) 
Třídnictví: 6.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

9.B
M
(9.B)

6.B
M
(6.B)

7.C
M
(7.C)

8.B
M
(8.B)

6.A
Z
(6.A)

       

 
Ú
t

 

 

8.B
M
(8.B)

6.B
M
(6.B)

7.C
M
(7.C)

9.B
M
(9.B)

9.C
Inf
(PC)

9.B
Inf
(PC)

       

 
S
t

 

   

7.C
M

6.B
M
(6.B)

9.B
M
(9.B)

           

 
Č
t

 

 

6.A
Z
(6.A)

9.B
M
(9.B)

8.B
M
(8.B)

5.A
Inf
(PC)

6.B
Inf

         

 
P
á

 

   

6.B
M
(6.B)

9.B
M
(9.B)

8.B
M
(8.B)

7.C
M
(7.C)

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Olga Zabranská (Za) 
Třídnictví: 2.B

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

2.B
Cj
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Pr
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

           

 
Ú
t

 

 

2.B
M
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

2.B
Tv
(Tv1)

2.B
Tv
(Tv1)

2.B
Hv
(2.B)

         

 
S
t

 

 

2.B
Cj
(2.B)

2.B
Pr
(2.B)

4.B
Pc
(4.B)

2.B
Vv
(2.B)

2.B
Vv
(2.B)

         

 
Č
t

 

 

2.B
Cj
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Pr
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

           

 
P
á

 

 

4.B
Pří
(4.B)

2.B
Cj
(2.B)

2.B
M
(2.B)

2.B
Cj
(2.B)

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Dagmar Zelená (Ze) 
Třídnictví:

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

   

6.A
VkZ
(6.A)

8.B
VoP
(8.B)

 

7.A
VkZ
(7.A)

6.B
VkZ
(6.B)

       

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

 

9.B
Spr
(9.B)

                 

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 1.A (1.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

1.A
M
Dv

1.A
Cj
Dv

1.A
Hv
Bo

1.A
Pr
Dv

           

 
Ú
t

 

 

1.A
Cj
Dv

1.A
M
Dv

1.A
Aj
Dv

1.A
Cj
Dv

           

 
S
t

 

 

1.A
Cj
Dv

1.A
M
Dv

1.A
Pr
Bo

1.A
Pr
Dv

           

 
Č
t

 

 

1.A
Cj
Dv

1.A
Aj
Dv

               

 
P
á

 

 

1.A
M
Dv

1.A
Cj
Dv

1.A
Vv
Dv

1.A
Vv
Dv

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 1.B (1.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

1.B
Cj
Bo

1.B
M
Bo

1.B
Aj
Dv

1.B
Hv
Bo

           

 
Ú
t

 

 

1.B
M
Bo

1.B
Cj
Bo

1.B
Pr
Bo

1.B
Cj
Bo

           

 
S
t

 

 

1.B
Cj
Bo

1.B
M
Bo

1.B
Aj
Dv

1.B
Pr
Bo

           

 
Č
t

 

     

1.B
Cj
Bo

1.B
Pr
Bo

           

 
P
á

 

 

1.B
M
Bo

1.B
Cj
Bo

1.B
Vv
Bo

1.B
Vv
Bo

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 2.A (2.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

2.A
M
Sa

2.A
Cj
Sa

2.A
Pr
Sa

2.A
Cj
Sa

           

 
Ú
t

 

 

2.A
Cj
Sa

2.A
M
Sa

2.A
Pr
Sa

2.A
Cj
Sa

2.A
Hv
Sa

         

 
S
t

 

 

2.A
Cj
Sa

2.A
M
Sa

2.A
Aj
Če

2.A
Vv
Sa

2.A
Vv
Sa

         

 
Č
t

 

 

2.A
M
Sa

2.A
Cj
Sa

               

 
P
á

 

 

2.A
Aj
Če

2.A
Cj
Sa

2.A
Pr
Sa

2.A
Cj
Sa

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 2.B (2.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

2.B
Cj
Za

2.B
M
Za

2.B
Pr
Za

2.B
Cj
Za

           

 
Ú
t

 

 

2.B
M
Za

2.B
Cj
Za

   

2.B
Hv
Za

         

 
S
t

 

 

2.B
Cj
Za

2.B
Pr
Za

2.B
Aj
Kr

2.B
Vv
Za

2.B
Vv
Za

         

 
Č
t

 

 

2.B
Cj
Za

2.B
M
Za

2.B
Pr
Za

2.B
Cj
Za

           

 
P
á

 

 

2.B
Aj
Kr

2.B
Cj
Za

2.B
M
Za

2.B
Cj
Za

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 3.A (3.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

3.A
Cj
Kn

3.A
M
Kn

3.A
Hv
Hrb

3.A
Pr
Kn

           

 
Ú
t

 

 

3.A
Aj
Če

3.A
Cj
Hrb

3.A
Cj
Kn

3.A
Vv
Kn

3.A
M
Kn

         

 
S
t

 

 

3.A
Cj
Kn

3.A
M
Kn

3.A
Vv
Kn

3.A
Vv
Kn

3.A
Aj
Če

         

 
Č
t

 

 

3.A
Aj
Če

3.A
M
Kn

3.A
Cj
Kn

 

3.A
Pc
Hrb

         

 
P
á

 

 

3.A
M
Kn

3.A
Cj
Kn

3.A
Cj
Ver

3.A
Pr
Kn

3.A
Cj
Kn

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 3.B (3.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

3.B
Cj
Hrb

3.B
M
Hrb

 

3.B
Cj
Hrb

3.B
Hv
Hrb

         

 
Ú
t

 

 

3.B
M
Hrb

3.B
Aj
Če

3.B
Cj
Hrb

3.B
Vv
Hrb

3.B
Vv
Hrb

         

 
S
t

 

 

3.B
Cj
Hrb

3.B
M
Hrb

3.B
Pr
Hrb

3.B
Aj
Če

3.B
Cj
Hrb

         

 
Č
t

 

 

3.B
M
Hrb

3.B
Aj
Če

3.B
Cj
Hrb

3.B
Pc
Ver

           

 
P
á

 

 

3.B
Cj
Hrb

3.B
M
Hrb

3.B
Vv
Hrb

3.B
Pr
Hrb

3.B
Cj
Hrb

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 4.B (4.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

4.B
Cj
Kr

4.B
M
Kr

4.B
Cj
Kr

         

 
Ú
t

 

 

4.B
M
Kr

4.B
Aj
Kr

4.B
Cj
Kre

4.B
Hv
Kre

4.B
Vla
Kr

         

 
S
t

 

 

4.B
Cj
Kr

4.B
M
Kr

4.B
Pc
Za

4.B
Aj
Kr

4.B
Cj
Kr

         

 
Č
t

 

 

4.B
Cj
Kr

4.B
Aj
Kr

4.B
Cj
Kre

4.B
Vla
Kr

4.B
Vv
Kr

         

 
P
á

 

 

4.B
Pří
Za

4.B
Cj
Kr

4.B
M
Kr

4.B
Vv
Kr

4.B
Vv
Kr

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 4.A (4.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

4.A
Cj
Če

4.A
M
Če

4.A
Aj
Če

4.A
Cj
Če

4.A
Pc
Če

         

 
Ú
t

 

     

4.A
Cj
Če

4.A
M
Če

4.A
Vla
Kre

         

 
S
t

 

 

4.A
Cj
Če

4.A
M
Če

4.A
Hv
Sa

4.A
Vv
Kre

4.A
Vv
Kre

         

 
Č
t

 

 

4.A
Cj
Kre

4.A
Vla
Kre

4.A
Aj
Če

4.A
Cj
Kre

4.A
Vv
Kre

         

 
P
á

 

 

4.A
Pří
Sa

4.A
Cj
Če

4.A
M
Če

4.A
Aj
Če

4.A
Cj
Če

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 5.A (5.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

5.A
Cj
Sm

5.A
M
Sm

5.A
Vla
Ver

5.A
Aj
Sm

5.A
Vv
Mi

5.A
Vv
Mi

       

 
Ú
t

 

 

5.A
M
Sm

5.A
Cj
Sm

5.A
Cj
Sm

5.A
Pří
Sm

5.A
Hv
Sm

         

 
S
t

 

 

5.A
Cj
Sm

5.A
M
Sm

   

5.A
Aj
Sm

5.A
Pc
Sm

       

 
Č
t

 

 

5.A
M
Sm

5.A
Vla
Ver

5.A
Aj
Sm

 

5.A
Cj
Sm

         

 
P
á

 

 

5.A
Cj
Sm

5.A
M
Sm

5.A
Cj
Sm

             

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 5.B (5.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

5.B
Cj
Ver

5.B
M
Ver

5.B
Aj
Sm

5.B
Vla
Ver

           

 
Ú
t

 

 

5.B
M
Ver

5.B
Cj
Ver

5.B
Pří
Ver

             

 
S
t

 

 

5.B
Cj
Ver

5.B
M
Ver

5.B
Aj
Sm

5.B
M
Ver

5.B
Cj
Ver

5.B
Pc
Ver

       

 
Č
t

 

 

5.B
Vla
Ver

5.B
Aj
Sm

5.B
Cj
Ver

5.B
Hv
Sm

5.B
Cj
Ver

         

 
P
á

 

 

5.B
Cj
Ver

5.B
M
Ver

               

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 6.A (6.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

6.A
Cj
Pl

6.A (Aj1)
Aj
St

6.A
M
Hu

6.A
Hv
Pi

 

6.A
Z
Wa

       

 
Ú
t

 

 

6.A
D
Du

6.A
VkZ
Ze

6.A
Pp
Ja

6.A (Nj)
Nj
Hv

6.A (VV2)
Vv
Mi

6.A (VV2)
Vv
Mi

       

 
S
t

 

 

6.A
M
Hu

6.A
VkO
Du

6.A
Cj
Pl

6.A (Aj1)
Aj
St

           

 
Č
t

 

 

6.A
Z
Wa

 

6.A
M
Hu

6.A (Aj1)
Aj
St

6.A
Cj
Pl

6.A
Pp
Ja

       

 
P
á

 

 

6.A
M
Hu

6.A
Cj
Pl

6.A (Nj)
Nj
Hv

6.A
D
Du

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 6.B (6.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

6.B
Pp
Ja

 

6.B
M
Wa

6.B (Nj)
Nj
Hv

6.B
D
Du

6.B
Z
Hu

       

 
Ú
t

 

 

6.B (Aj1)
Aj
St

6.B
M
Wa

6.B (VV2)
Vv
Mi

6.B (VV2)
Vv
Mi

6.B
Cj
Pl

6.B
VkZ
Ze

       

 
S
t

 

 

6.B
Dum
Ps

6.B
Cj
Pl

6.B
M
Wa

6.B
Pp
Ja

6.B
Z
Hu

6.B
D
Du

       

 
Č
t

 

 

6.B
VkO
Du

6.B (Aj1)
Aj
St

 

6.B (Nj)
Nj
Hv

 

6.B
Cj
Pl

       

 
P
á

 

 

6.B
Cj
Pl

6.B
M
Wa

6.B (Aj1)
Aj
St

6.B
Hv
Pi

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 6.C  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 6.D  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 7.A (7.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.A
Cj
Pe

 

7.A (Nj)
Nj
Du

             

 
Ú
t

 

 

7.A
Cj
Pe

7.A
M
Sk

7.A (Aj1)
Aj
St

7.A
Pp
Ja

7.A
VkZ
Ze

         

 
S
t

 

 

7.A
Cj
Pe

7.A (Aj1)
Aj
St

7.A
Z
Du

7.A
M
Sk

           

 
Č
t

 

 

7.A
Cj
Pe

7.A
M
Sk

7.A (Aj2)
Aj
Ma

7.A
D
Du

7.A
Hv
Pi

         

 
P
á

 

 

7.A (Nj)
Nj
Du

7.A
D
Du

7.A
M
Sk

7.A
Pp
Ja

7.A
Z
Du

7.A
VkO
Ke

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 7.B (7.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

7.B
Cj
Pe

7.B
D
Ke

7.B
M
Sk

7.B (Aj)
Aj
Ma

7.B
Pp
Ja

       

 
Ú
t

 

 

7.B
M
Sk

7.B
Cj
Pe

7.B (Nj)
Nj
Du

7.B
Z
Ka

7.B
Cj
Pe

7.B
VkZ
Ka

       

 
S
t

 

 

7.B
M
Sk

7.B
D
Ke

7.B
Hv
Pi

 

7.B
Fy
Go

7.B (Aj)
Aj
Ma

       

 
Č
t

 

 

7.B
M
Sk

7.B (Aj)
Aj
Ma

7.B (Fj)
Fj
Jo

7.B
Cj
Pe

           

 
P
á

 

 

7.B
Z
Ka

   

7.B
VkO
Ke

7.B
Pp
Ja

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 7.C (7.C) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

7.C
Pp
Ja

7.C
D
St

7.C
M
Wa

7.C
Cj
Hv

7.C (Aj)
Aj
St

       

 
Ú
t

 

 

7.C
Dum
Ps

7.C
Cj
Hv

7.C
M
Wa

7.C
Z
Du

7.C (Fj)
Fj
Jo

7.C
VkZ
Os

       

 
S
t

 

       

7.C
Cj
Hv

           

 
Č
t

 

 

7.C
Cj
Hv

7.C (VV2)
Vv
Mi

7.C (VV2)
Vv
Mi

7.C
Hv
Pi

7.C
D
St

         

 
P
á

 

 

7.C
Pp
Ja

7.C (Nj)
Nj
St

 

7.C (Aj)
Aj
St

7.C
M
Wa

7.C
VkO
St

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 7.D (7.D) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

7.D (Nj)
Nj
La

7.D (Aj)
Aj
Ma

7.D (VV2)
Vv
Mi

7.D (VV2)
Vv
Mi

7.D
Pp
Ja

7.D
Hv
Pi

       

 
Ú
t

 

 

7.D
Cj
Pl

7.D
Cj
Pl

7.D
Dum
Ps

7.D
M
Go

7.D
Z
Du

         

 
S
t

 

 

7.D
VkO
Ke

7.D
Pp
Ja

7.D
M
Go

 

7.D (Aj)
Aj
Ma

7.D
D
Ke

       

 
Č
t

 

 

7.D
D
Ke

7.D
M
Go

7.D
Cj
Pl

7.D
VkZ
Ke

7.D (Aj)
Aj
Ma

         

 
P
á

 

 

7.D
M
Go

   

7.D (Nj)
Nj
La

7.D
Cj
Pl

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 8.A (8.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

8.A
M
Sk

8.A (Aj1)
Aj
La

8.A
Cj
Pl

8.A
D
Ke

         

 
Ú
t

 

 

8.A
Pp
Os

8.A
Hv
Pi

8.A (Ma1)
M
Sk

8.A (Aj2)
Aj
Ma

8.A
Z
Ka

8.A (Nj2) +
Nj
La

 

8.A (VV1)
Vv
Ps

8.A (VV1)
Vv
Ps

 

 
S
t

 

   

8.A
Pp
Os

8.A
D
Ke

8.A
Z
Ka

           

 
Č
t

 

 

8.A (Cj1)
Cj
Ha

8.A
Cj
Pl

8.A
VkO
Ke

8.A (Ma1)
M
Sk

8.A
VoP
Ce

8.A (Nj2) +
Nj
La

8.A (Fj) +
Fj
Jo

     

 
P
á

 

 

8.A
M
Sk

8.A (Aj1)
Aj
La

8.A (Cj1)
Cj
Ha

             

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 8.B (8.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

8.B
Ch
Sk

8.B
Cj
Pl

8.B
Pp
Ja

8.B (Aj1)
Aj
La

8.B
M
Wa

8.B
Z
Ka

 

8.B (Nj)
Nj
Du

8.B (Nj)
Nj
Du

 

 
Ú
t

 

 

8.B
M
Wa

 

8.B
VoP
Ze

8.B
Cj
Pl

8.B (Aj1)
Aj
La

8.A (Fj) +
Fj
Jo

       

 
S
t

 

   

8.B
Dum
Ps

8.B (Aj1)
Aj
La

8.B
Cj
Pl

8.B (VV1)
Vv
Ps

8.B (VV1)
Vv
Ps

       

 
Č
t

 

   

8.B
Hv
Pi

8.B
M
Wa

8.B
Pp
Ja

8.B
D
Ke

         

 
P
á

 

 

8.B
VkO
Ke

8.B
Ch
Sk

 

8.B
M
Wa

8.B
D
Ke

8.B
Cj
Pl

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 8.C  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 9.A (9.A) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.A
M
Hu

9.A
Cj
Hv

9.A
D
Ka

9.A
Z
Du

9.A (Aj)
Aj
La

9.A (Fj) +
Fj
Jo

       

 
Ú
t

 

   

9.A
M
Hu

9.A
Cj
Hv

 

9.A
Hv
Pi

         

 
S
t

 

 

9.A
Cj
Hv

9.A
Cj
Hv

9.A
M
Hu

9.A
Pp
Os

9.A
Z
Du

9.A (Aj)
Aj
La

       

 
Č
t

 

 

9.A
M
Hu

9.A
VkO
Ke

9.A
Ch
Sk

 

9.A (Aj)
Aj
La

9.A (Ajk) +
AJK
Ma

       

 
P
á

 

 

9.A
Spr
Ce

9.A
Cj
Hv

9.A
M
Hu

9.A
D
Ka

           

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 9.B (9.B) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.B (Nj)
Nj
Hv

9.B
M
Wa

 

9.B
VkO
Ka

9.B
D
Ka

9.A (Ajk) +
AJK
Ma

 

9.B (VV1)
Vv
Pe

9.B (VV1)
Vv
Pe

 

 
Ú
t

 

   

9.B (Aj1) +
Aj
St

9.B
Pp
Os

9.B
M
Wa

           

 
S
t

 

 

9.B
Cj
Ha

9.B
Cj
Ha

9.B
Z
Ka

9.B
M
Wa

9.B
D
Ka

9.B
Hv
Pi

       

 
Č
t

 

 

9.B (Aj3) +
Aj
Ma

9.B
M
Wa

9.B
Cj
Ha

9.B
Cj
Ha

9.B
Ch
Sk

9.A (Fj) +
Fj
Jo

 

9.B (Nj)
Nj
Hv

   

 
P
á

 

 

9.B
Spr
Ze

9.B
Z
Ka

9.B
M
Wa

9.B
Cj
Ha

9.B (Aj1) +
Aj
St

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: 9.C (9.C) 

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

 

9.C
D
St

9.C
VkO
Ke

9.C
Cj
Hv

9.C
M
Hu

9.C
Fy
Go

9.A (Nj) +
Nj
Hv

       

 
Ú
t

 

 

9.C
Cj
Hv

9.B (Aj2) +
Aj
La

9.C
M
Hu

9.C
Dum
Ps

 

9.C
Ch
Sk

 

9.C (Fj)
Fj
Jo

9.C (Fj)
Fj
Jo

 

 
S
t

 

 

9.C
Pp
Os

9.C
Z
Ka

9.C (VV1)
Vv
Sl

9.C (VV1)
Vv
Sl

9.C
Hv
Pi

9.C
Ch
Sk

       

 
Č
t

 

 

9.B (Aj2) +
Aj
La

9.C
Cj
Hv

9.C
Cj
Hv

9.C
M
Hu

9.C (VCM1)
VCM
Go

9.A (Nj) +
Nj
Hv

       

 
P
á

 

 

9.C
D
St

9.C
Spr
Ce

9.C
Z
Ka

9.C
M
Hu

9.B (Aj2) +
Aj
La

         

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: PC učebna  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

   

7.A
Inf
Hu

   

6.A
Inf
Hu

         

 
Ú
t

 

       

5.B
Inf
Hu

9.C
Inf
Wa

9.B
Inf
Wa

9.A
Inf
Sl

7.C
Inf
Sl

   

 
S
t

 

       

7.B
Inf
Hu

6.A
PGf
Sl

8.A
Inf
Sl

 

7.A
PGf
Sl

   

 
Č
t

 

     

6.B
PGf
Sl

5.A
Inf
Wa

 

7.D
Inf
Sl

7.C
PGf
Sl

7.B
PGf
Sl

   

 
P
á

 

     

8.B
Inf
Sl

5.A
PGf
Sl

5.B
PGf
Sl

7.D
PGf
Sl

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: Textilní dílna  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

                     

 
Č
t

 

                     

 
P
á

 

                     

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: Pracovna Vv  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

     

7.D (VV1)
Vv
Pe

7.D (VV1)
Vv
Pe

7.A
Vv
Pe

7.A
Vv
Pe

 

9.B (VV2)
Vv
Mi

9.B (VV2)
Vv
Mi

 

 
Ú
t

 

     

6.B (VV1)
Vv
Pe

6.B (VV1)
Vv
Pe

6.A (VV1)
Vv
Ps

6.A (VV1)
Vv
Ps

 

8.A (VV2)
Vv
Mi

8.A (VV2)
Vv
Mi

 

 
S
t

 

     

9.C (VV2)
Vv
Ps

9.C (VV2)
Vv
Ps

8.B (VV2)
Vv
Mi

8.B (VV2)
Vv
Mi

       

 
Č
t

 

   

7.C (VV1)
Vv
Pe

7.C (VV1)
Vv
Pe

 

7.B
Vv
Mi

7.B
Vv
Mi

       

 
P
á

 

     

5.B
Vv
Mi

5.B
Vv
Mi

9.A
Vv
Mi

9.A
Vv
Mi

       

 

(rozvrh platný od 12.3.2019)

 Učebna: Aula  

 

0
7:05- 7:50

1
8:00- 8:45

2
8:55- 9:40

3
10:00-10:45

4
10:55-11:40

5
11:50-12:35

6
12:45-13:30

7
13:35-14:20

8
14:25-15:10

9
15:15-16:00

10
16:05-16:50

 
P
o

 

                     

 
Ú
t

 

                     

 
S
t

 

                     

 
Č
t